Stacje paliw w Kietrzu, firmy itp.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Tubylec od zawsze. 23-04-18 15:52

Totalny upadek widać w różnych aspektach. Pal licho rynek i tym podobne happeningi, te w końcu tak bardzo ludzi nie obciążą, wybrukują plac i będzie. gorsze i od lat niezmienne jest to co użytkujemy, lub staramy sie użytkować na co dzień. 2018 rok, a w Kietrzu, badź co bądź miasteczku, nie ma normalnej stacji benzynowej, która wygladałaby na taką z tego stuleci i była w miare przy drodze. Zepsute pistolety, pekające węże, kurz i rozbite auta obok, estetyka jak z hasioka. Myjnia samochochodowa w centrum miasteczka- nieotynkowana, z zimna wodą oraz sladową iloscią detergentu- serce miasta, ta druga za to schowana w chaszczach, ale prznajmniej da sie umyć auto. Na zakręcie firma budowalana , a obok prawie wysypisko , z drugiej strony skład budowalny, a wokół rozbite szyby w oknach, odpadające tynki i nieskonczona elewacja na budynku głównym. Aż sie chce zatrudnić firmę do prac. Cukierenka z lodami- dzieki Bogu chociaż tyle, ale jedna... malutka. Wczoraj zawinieta kolejka po lody jak za PRL. Wiem, ze to nie wladze maja robić biznes, ale powinny zachęcać do inwestowania w takie drobne rzeczy, i namawiać do zachowywania jako takiej estetyki i przyzwoitego poziomu usług. Chyba , ze to jest stan jaki Mieszkaniec Kietrza Akceptuje i podoba mu się to.

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-04-18 19:57

Właściwie to masz całkowitą rację. Nawet ciężko coś dodać. Gratuluje jasności umysłu i tego, że ktoś w końcu o tym tak otwarcie powiedział...

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-04-18 6:17

Gmina zajmuje się wypuszczaniem ulotek wyborczo - propagandowych w mediach. Na przykład zatrudnieni w urzędzie " redaktorzy" wypuszczają gniota o dziurach w drogach wojewódzkich i powiatowych. Stanu dróg gminnych nie komentują. Na to mają czas i za to się im płaci z naszych podatków.

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-05-18 8:45

Aktywność obecnego włodarza sprowadza się jedynie do promowania własnej osoby. Nieudolność władz przykrywana jest skrzętnie propagandą w mediach.

Odpowiedz Cytuj
Kononowocz 21-09-18 21:30

A ty gdzie tankujesz,gdzie kupujesz chleb , gdzie mieso, gdzie papier toaletowy wspierasz przedsiebiorcow z Kietrza?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem