Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 26

Gość 17-11-17 22:59

Najlepszy jest marzący o fotelu Księciunia grajek kościelny, który "rąsia w rąsię" z szefem głubczyckiego PiSu składał kwiaty w Dniu Niepodległosci ale w material KIT już go nie ma, wycięli konkurencję

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-11-17 23:12

A nasz księciunio wraca do swojej byłej szkółki, mają już zacząć tam płakać, bo chyba nowa dyrektorka świetnie się sprawdziła. ta szkoła dopiero zaczęła kwitnąć, jak się go stamtąd pozbyli a tu taka kadencja niewypał i chyba już nawet olał walkę o następną, skoro konkurencję zaprasza na patriotyczne uroczystości? czy mu coś konkurencja zaproponowała? jakąś ciepłą posadkę

Odpowiedz Cytuj
Asd 23-11-17 15:54

Co chwila tu na forum jakieś gorące newsy wypływają.Co wiecie o możliwym kandydowaniu naszego Starosty na fotel Burmistrza?to tylko plotka?

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-11-17 21:28

Autor 23-11-2017 14:54:18 Co chwila tu na forum jakieś gorące newsy wypływają.Co wiecie o możliwym kandydowaniu naszego Starosty na fotel Burmistrza?to tylko plotka?
a kogoś to jeszcze dziwi i o tym nie wie? od dawna mówi się, że wróci do Kietrza. Pewnie wystartuje i tu i tu i jak wygra w obu, to wybierze lepszą posadkę

Odpowiedz Cytuj
Glejt 24-11-17 10:20

Księciunia czas mija - bezowocnie. Nad kolejnym wyborem trzeba się dobrze zastanowić.

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-11-17 19:31

Ja tym razem nie będę głosować na żadne mniejsze zło, postaram się też oddzielić moje nadzieje i wiarę w cuda od faktów. Na gołosłowne zachwalanie kandydatów przez ich dworzan, na nową lepszą wersję wielofunkcyjnych, wielokadencyjnych, na odcięcie się od gromady krewnych, znajomych i na kiełbasę wyborczą też postaram się nie nabrać. Fakty misiu , fakty, fakty.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-11-17 15:50

Do ostatnich wyborów też wierzyłem w to, że wybieram dobrze. W końcu porządny program, wg mnie możliwy do realizacji, duża grupa, a nie jeden kandydat bez żadnego poparcia realnego. Wybrałem Księciunia, przyznaje bez bicia. Program Wspólnego Dobra mnie przekonał, ale teraz patrząc a to co obiecywali, niech mi ktoś pokaże co zrobili przez 3 lata. Bo ja nie widzę nic, pierwszy punkt złamali w pierwszym miesiącu wybierajac zastępcę, a potem poszło z górki. Zastanawiam sie, czy przechodząc przez te punkty, w których pokazywali nieudolnośc JM, znajdę chociaz 20% wykonanych obiecanek. Jak przekeżdżam koło ptzystanku to zbiera mi sie na wiadomo co, a nie zrobili nic. Nie, teraz Przewodniczący Rady poprosił Burmistrza o wskazanie kto sprzedał ten teren - żarty? W wyboorach wiedzieli ktoi muówili, że skoro popłniono ten błą, to tearz wystarczy rozmawaiać z włąścieliem i w jakiś sposób dogadać sie, zeby móc odnowić ten przyatsnek. A 3 lata po wyborach nagle jedna z twarzy tego komitetu pyta szefa komittu, kto to sprzedał? Znów wina JM? Panowie, teraz to już Wasza wina, nie cudza. Macie drugi swój budżet, który jest beznadziejny, tworzycie trzeci - ciekaw czy coś zrobicie, czy tylko znów będziecie narzekać na JM?

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-11-17 9:40

I jego przyboczni też. DB wprost do Warszawy? Na senat chyba za wcześnie?

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-12-17 23:41

Autor 27-11-2017 20:40:41 Łobos powinien odejść.
Teraz to widzicie? Gratuluję wszystkim którzy go wybrali. Załatwiliście to miasto na cacy. Nie zapomnijcie na tego mściwrgo fajtłapę zagłosować za rok .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem