Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 13 z 26

Gość 02-12-17 5:41

Autor 01-12-2017 22:41:26
Autor 27-11-2017 20:40:41 Łobos powinien odejść.
Teraz to widzicie? Gratuluję wszystkim którzy go wybrali. Załatwiliście to miasto na cacy. Nie zapomnijcie na tego mściwrgo fajtłapę zagłosować za rok .
Wybór może być utrudniony z powodu braku jakichkolwiek rozsądnyc kandydatów. Będzie pewnie iście Salomonowy - obecny burmistrz, obecny starosta,obecny organista z poparciem partii rządzącej kontra kto?

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-12-17 8:35

Jak to kto czyżby niewiadomym było, że kandydował będzie nasz przewodniczący rady DB razem ze swoją świtą ze Wspólnego Dobra A kampanię wyborcza ma im prowadzić ponoć nasz były zastępca burmistrza super specjalista od marketingu. Gratuluję wszystkim takiego wyboru. Zmienimy jednego fachowca na jeszcze lepszego fachowca !!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-12-17 9:04

Hohoho, jakie celne, skarcony-zatopiony. A twój mądralo głos na kogo poszedł? Może, jak większość mądrali, siedziało się w domu? A może było się konkurencją KŁ? Szkoda, że nas nie oświeciłeś/-aś co do najlepszej wtedy kandydatury.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-12-17 9:25

Autor 02-12-2017 08:04:21 Hohoho, jakie celne, skarcony-zatopiony. A twój mądralo głos na kogo poszedł? Może, jak większość mądrali, siedziało się w domu? A może było się konkurencją KŁ? Szkoda, że nas nie oświeciłeś/-aś co do najlepszej wtedy kandydatury.
Pewnie jak większość na KŁ, dlatego prawie zarządza Kietrzem, bo zarządzaniem trudno tą nicość nazwać. I pisze to ktoś kto na niego głosował, więc czuję się w prawie narzekać. Bo jestem przekonany, że obiecywano mi coś zgoła innego. Mam program wyborczy WD i trudno mi się doszukać zbieżności z obecną sytuacją. Uwierzyłem w ich program i nadal mi się on podoba, szkoda tylko, że przestali go realizować tydzień po wyborach. U mnie mają tylko jeden plus - za likwidację straży miejskiej, bo uważałem ze to zbędne stanowiska dla kolesi poprzednika i się potwierdziło, bo jakoś nie zauważamy w Kietrzu braku tych dwóch panów w mundurach. Ode mnie nie zostanie głosu ani były już JM, ani prawie były już KŁ ani nikt z bliskiej im świty, bo to będzie tylko zamiana stołków, a nie daj Boże wtedy KŁ albo JM zostaną zastępcami, żeby mogli do emerytury jakoś dociągnąć na posadce.

Odpowiedz Cytuj
Mjkd 02-12-17 18:12

Zanim ten nieudolny i niedouczony samorządowiec odejdzie - to wykończy do reszty szkołę przy ul. Kościuszki... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-12-17 9:38

Autor 02-12-2017 17:12:29 Zanim ten nieudolny i niedouczony samorządowiec odejdzie - to wykończy do reszty szkołę przy ul. Kościuszki... .
Ta szkoła padnie za max. 3-4 lata, bo żeby ja uratować już trzeba by było robić jakieś kroki, ale na razie cisza, nikt nie protestuje, a za 2 lata odejdzie końcówka gimnazjum, a te kilka klas w zawodówce i liceum nie będzie sensu utrzymywać w takim dużym budynku. Zresztą żadnych protestów nauczycieli czy rodziców nie widać było w tym roku, oprócz tych żałosnych kartek w oknach. Zauważyłem je dopiero jak ktoś mi zwrócił uwagę, że tam są. Oni liczą, że wróci JM i nagle w środku ostatniego roku gimnazjum stanie się cud? To już będzie pozamiatane, bo to teraz powinna rada miejska i burmistrz już coś robić, a nie czekać na boskie zmiłowanie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-12-17 12:07

Faktycznie mówił o 'sukcesie Kietrza'. Jeśli cała reszta informacji rządowych jest tak samo prawdziwa, to jesteśmy w kraju-wariatkowie. Brawo, brawo miejscowy korespondencie władz. U mnie masz 0/10 wiarygodności, przyzwoitości i 10/10 propagandy. Ośmieszyłeś premiera, nie każdy to potrafi. Podaje radio opole: - Zrównoważony rozwój naszego kraju wreszcie zaczyna działać na naszych oczach - tak wicepremier Mateusz Morawiecki skomentował na Twitterze rozpoczęcie budowy hali magazynowej w gminie Kietrz.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-12-17 20:57

Autor 03-12-2017 11:07:46 Faktycznie mówił o 'sukcesie Kietrza'. Jeśli cała reszta informacji rządowych jest tak samo prawdziwa, to jesteśmy w kraju-wariatkowie. Brawo, brawo miejscowy korespondencie władz. U mnie masz 0/10 wiarygodności, przyzwoitości i 10/10 propagandy. Ośmieszyłeś premiera, nie każdy to potrafi. Podaje radio opole: - Zrównoważony rozwój naszego kraju wreszcie zaczyna działać na naszych oczach - tak wicepremier Mateusz Morawiecki skomentował na Twitterze rozpoczęcie budowy hali magazynowej w gminie Kietrz.
Jak ze Smolenia - Ile tego robicie dziennie? A dla kogo ten wywiad? Jak dla TV publicznej, to 500, 1000, milion Hala magazynowa dywaników samochodowych i łązienkowych to miejsca pracy w branży motoryzacyjnej to moze niech robią dywaniki do rakiet to będzie branża kosmiczna, albo do statków i łodzi to będzie przemysł stoczniowy w Kietrzu

Odpowiedz Cytuj
Woda 04-12-17 22:03

Jak to jest że w naszym miasteczku są chęci do modernizacji rynku ( no tak ma być piękny , cudowny itd. ) a brakuje chęci do modernizacji naszej wrakowej , wojennej, podobno azbestowej kanalizacji ? Te niespodziane zapadanie się asfaltu w drodze koło targowiska. Może czas się zabrać za coś konkretnego .

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-12-17 22:31

Mnie tam na przykład cieszy, że rynek remontują, szkoda tylko, że robią z niego betonową pustynię. Ale mogliby zacząć robić coś innego, bo nic nie robią, nawet kredytów nie spłacają, tylko narzekają Bo poprzednik brał kredyty ioni je spłacają, ale oni też biorą i ktoś kiedyś je będzie spłacał, za to poprzednik coś robił, a po nich co zostanie? kilkanaście flag, 5 metrów chodnika od mięsnego do pawilonu i rozbebeszony rynek. A inwestycje planują dla kogoś na za 2-3 lata.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem