Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 16 z 26

Gość 18-12-17 15:42

Ty masz łeb! Zamiast śmieciuchów poustawiać sztuczne drzewa. Albo malowane na banerach. Estetycznie higienicznie ekonomicznie. Bez kornika.

Odpowiedz Cytuj
Gość 20-12-17 21:41

Setki mieszkańców pojawiło się na spotkaniu świątecznym z Księciuniem. Tysiące. Miliony. W tym 90% to dzieci ze szkoły które nie miały wyboru. Taki drobiazg.

Odpowiedz Cytuj
Bhp 20-12-17 22:18

Przyszli posłuchać kolejnych bajek - stąd taki a nie inny przekrój wiekowy uczestników tego ważnego spotkania.

Odpowiedz Cytuj
Gość 20-12-17 23:52

Moja Gmina. 'Nowe' przedszkole ma mieć wejście jak na zdjęciu? Takie schodziska? Przykre do bólu. To teatr jednego aktora? Kult jednostki? Idźmy dalej, zróbcie kolejny nr wyłącznie o Tej Osobie. Plus dwa zdania o Ośmiu Wspaniałych. I najwyższa pora nazwę zmienić na Mój ... . Sukcesy. Wieszanie psów chyba nieuleczalne. Znów JM, starosta coś w odstawce. Amunicji zabrakło?

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-12-17 0:40

Autor 20-12-2017 20:41:00 Setki mieszkańców pojawiło się na spotkaniu świątecznym z Księciuniem. Tysiące. Miliony. W tym 90% to dzieci ze szkoły które nie miały wyboru. Taki drobiazg.
Dzieci jakieś 30%, 20% członków KGW, które przygotowały poczęstunek i 50% emerytów wracających z targu Grupa docelowa dla Księciunia idealna, to oni na niego głosowali i będą dalej głosować. Bo dostali krokiety, barszcz i ciastka i Księciunio z nimi zagadał, złożył im życzenia, co więcej potrzeba do szczęścia? Przecież nie liczył raczej na inne grupy wiekowe, bo chyba jest świadomy, że większość ludzi o 10.00 w środy jest w pracy

Odpowiedz Cytuj
Fhsr 21-12-17 8:45

Dodajmy - w pracy poza Kietrzem!!!

Odpowiedz Cytuj
Kod 21-12-17 9:42

W Kietrzu dziadostwo panuje od lat. Nasz jak dotąd tzw. burmistrz nie może wyplątać się z podłej kampanii wyborczej - dzieła D.K. I dużo nadal szkodzi - przykład? - Szkoła średnia, bez której Kietrz stanie się prowincjonalną wiochą na obrzeżach ... . Dobrze wiedział - co i jak wiele może, był radnym ,jednak obiecywał wszystkim - a teraz struga głupka. I dalej obiecuje.... . Apeluje o cierpliwość i zrozumienie, ciągle zganiając na poprzednika. Żenada. Owoce tej podłej kampanii, za którą drogo zapłacił - zbiera do teraz. Powinien się czym prędzej spakować i wracać skąd przybył. A my teraz głosujmy już mądrze.... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-12-17 20:43

Autor 21-12-2017 08:42:09 W Kietrzu dziadostwo panuje od lat. Nasz jak dotąd tzw. burmistrz nie może wyplątać się z podłej kampanii wyborczej - dzieła D.K. I dużo nadal szkodzi - przykład? - Szkoła średnia, bez której Kietrz stanie się prowincjonalną wiochą na obrzeżach ... . Dobrze wiedział - co i jak wiele może, był radnym ,jednak obiecywał wszystkim - a teraz struga głupka. I dalej obiecuje.... . Apeluje o cierpliwość i zrozumienie, ciągle zganiając na poprzednika. Żenada. Owoce tej podłej kampanii, za którą drogo zapłacił - zbiera do teraz. Powinien się czym prędzej spakować i wracać skąd przybył. A my teraz głosujmy już mądrze.... .
Ale na kogo? Byłego burmistrza, który przegrał ostatnie wybory przez niepotrzebnie ściągniętą co do stylu książeczkę wyborczą od komitetu WD obecnie rządzącego w Kietrzu i obecnego burmistrza? Czy na organistę, który budzi się zawsze rok przed wyborami i zaczyna kocha wszystkich wyborców? Czy może na starostę, który ponoć ma wygraną w kieszeni? Mam wrażenie, że co bym nie wybrał, to będzie zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-12-17 9:09

Dodaj do tego DB który podejmuje decyzje jak wiatr zawieje, nie ma kręgosłupa i jest jak chorągiewka. I DK który będzie swoją osobistą zemstę dokonywał. Masz komplet. Trudny wybór..

Odpowiedz Cytuj
Mniam 26-12-17 10:20

Organista ma parcie na szkło i koryto od lat. Chce być ciągle widoczny, wielbiony i podziwiany. Obawiam się jednak rządów głęboko przekonanego o własnej nieomylności ortodoksy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem