Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 26

Gość 06-09-17 17:46

A ja też czekam na info z tego źródła, bo oni chyba więcej wiedzą co w trawie piszczy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-17 20:01

Nie na temat W przyszły wtorek w czerniakobusie można bezpłatnie zbadać swoje plamki i pieprzyki, rejestracja w aptece pod arkadami.

Odpowiedz Cytuj
Bezpartyjnyineutralny 07-09-17 10:57

Zaglądam czasem na forum, bo jako były mieszkaniec (od czasów studiów poza Kietrzem) interesuje mnie działalność i wydarzenia naszej jednostki. Nie wypowiem się o poglądach na politykę regionalną oraz sprawy bieżące. Tylko zastanawiające jest, jak można być obłudnym w stosunku do innego człowieka, w tym wypadku będącego na zwolnieniu chorobowym. Wcale nie bronię Pana K. (nie jestem jego zwolennikiem). ....lecz żenujące jest, że ktoś zaczyna siać ferment wobec sytuacji. A co jeśli byłby faktycznie chory? Może być, a także po prostu udawać. Nie interesuje mnie to! Lecz warto się zastanowić do czego zmierzamy, szukając daremnej sensacji. Podejrzewam iż większość forumowiczów biega do kościoła (w Kietrzu głównie rewia mody panuje o 11:00 ), a w domu stają się zakłamani i obłudni. Świat zmierza w coraz gorszym kierunku. Jaki sens ma smarowanie ludzi, bez względu czy to KŁ, Pan Janek z Twojego ulubionego sklepu albo pijak z osiedlowej ławki? Cieszy fakt jeden - nie mieszkam w Kietrzu od 7 lat i widzę różnicę - nikt nie patrzy drugiemu na ręce, prowadzi własne życie i występuje anonimowość. Nie będę brać udziału w dalszej dyskusji. Pewnie zaraz posypie się komentarz, jaki jestem "bee broniąc kogoś itd.. Pozdrawiam wszystkich. Tych obłudnych także, gdyż każdy jest tylko człowiekiem.

Odpowiedz Cytuj
JA 07-09-17 14:44

W Gminie Kietrz nic nie jest robione, obietnice wyborcze to nadal obietnice. Zwróćcie uwagę jak inne gminy się rozwijają, nowe inwestycje , a tu nic się nie zmienia. W kółko tylko narzekanie jaki to ktoś jest słabym włodarzem przecież to Wy Wyborcy tak głosowaliście, to po co te komentarze jak jest źle, tak chcieliście tak macie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-09-17 20:19

Cieszę z przedostatniego postu. Ja niezmiennie jestem w Kietrzu, ale też brzydzę się ochoczym kamieniowaniem ludzi, zwłaszcza w sieci i po nazwisku.

Odpowiedz Cytuj
QTQmdx 07-09-17 22:07

Więc gdzie napisać, że Kietrz obumiera - i kto jest za taki stan odpowiedzialny?

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-09-17 23:03

Napisz o tym w wątku Odwołanie zastępcy burmistrza. On głównie jest odpowiedzialny. Wizjoner od siedmiu boleści.

Odpowiedz Cytuj
Gie92X 08-09-17 8:53

Mieszkańcy Kietrza odnieśli porażkę dając wiarę w zakłamane obietnice wyborcze obecnego włodarza. Za nimi stał odwołany zastępca, który teraz miesza w - Baborowie.... .

Odpowiedz Cytuj
Ja 08-09-17 9:14

Nie trzeba nigdzie pisać, że "Kietrz obumiera". Wystarczy wybrać się na sesję Rady Gminy i zapytać, po prostu zapytać co dalej z Kietrzem co dalej z niespełnionymi obietnicami. Tylko nie jedna czy dwie osoby które marudzą jak jest źle, potrzeba jest większego zaangażowania mieszkańców. Można odwołać Radę, Burmistrza to wszystko jest w rękach mieszkańców. A tymczasem w Gminie stagnacja i nikogo to nie obchodzi dokąd zmierza to całe nowe rządzenie w Kietrzu.

Odpowiedz Cytuj
Gościu 08-09-17 10:53

Zaczynać długa procedurę odwołania burm. na rok przed wyborami chyba nie ma sensu; poza tym ktog zamiast niego w pięć minut się znajdzie. Co warto robić? Może obudzić się, jakoś się stowarzyszyć -nieurzędowo- by przygotować siebie/nas do wyborów itp. I krytykować władzę, kiedy na to zasłuży, tylko w przyzwoity sposób. Nasza społeczność, niechętna do czynu i roszczeniowa, już na dzień dobry mocno odstrasza każdego rozsądnego! kandydata, kandydatkę. Stan i możliwości miasta, gminy -w słynnej ruinie- też w czarnych brawach. I jeszcze kamienie u szyi, Park 4 Żywiołów, przeróbka rynku (pływalnia miała sens). Ja się boję, że znowu nie będzie na kogo głosować. Że z rozpaczy zgłupiejemy i wybierzemy bajkopisarkę/bajkopisarza i rwące się do władzy zera.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem