Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 20 z 26

Gosc 25-01-18 11:19

Już podczas kampanii dałam się zbajerowac na ta mine ze kota ze shreka. Oszust i dziad jeszcze gorszy od poprzednieho Burmistrza. Ale jeszcze pare miesiecy i cala mija rodzina i znajomi nie bedziemy na tego klance glosowac.

Odpowiedz Cytuj
Kiler 25-01-18 11:22

Jak to Loboz mówi cierpliwości. Jeszcze tylko 10 miesięcy i bye bye.

Odpowiedz Cytuj
Hichczek 25-01-18 20:51

Kolejny sukces - pomoc żywnościowa Super, tylko jakim trafem wpadli na to w roku wyborczym, skoro sąsiednie gminy robią to od wielu lat? Księciunio jak zawsze co najmniej 3 lata za innymi Będzie teraz mówił co zrobi w kolejnej kadencji, a kasa jakbyrozdaa raczej Czyli zrobi za swoje, czyli za gminne, czyli za nasze Bo zamiast zacząć robić teraz duże inwestycje to niby spłacał kredyty, nic nie spłacił, a tym bardziej nic nie zsykał. Inni będa robić za swoje w kolejnych latach i spłacać to co będą użytkować - wyudowane w latach 2015-2018, a my w budżecie pierwsze inwestycje mamy w latach 2019, czyli już po wyborach, do tego czadu tylko rynek

Odpowiedz Cytuj
Krzysztof 25-01-18 20:58

Dajcie mi już spokój. Odwalcie się od mojej rodziny. Jestem najlepszym burmistrzem jakiego Kietrz mógł mieć.

Odpowiedz Cytuj
Użdek 25-01-18 23:49

Myślę, że Najjaśniejszy z obecnie Nominowanych powinien się uczyć od samorządowców z gmin ościennych (Krzyżanowic, Pietrowic Wlk. , czy Baborowa). Fatalny wybór, stracony czas dla Kietrza i dalszy jego zastój.... . Sam burmistrz z rozdętym Ego, tak naprawdę nie zna się i nie potrafi niczego. Pozuje do zdjęć przy każdej okazji , łasy na tanie pochwały - i nic więcej... . Dużo złego narobił szkole przy ul. Kościuszki. Jego pomysł aby wszystko upchnąć w szkole przy ul. Głowackiego jest fatalny w swojej dalszej perspektywie... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-01-18 19:05

Mistrzostwo na fb w wykonaniu Księciunia i przyszłego księciunia (obecnego starosty) przy opisywaniu remontu drogi w Nowej Cerekwi na facebooku Na profilu gminy Kietrz zapomnieli o staroście i super go powycinali z informacji i zdjęć, a na profilu starostwa jest głównie o staroście, a Kśięciunio seidzi jak ciul w rogu, taki smutny ciapuś To taka różnica jak ta sama informacja w Wiadomościach TVP i Faktach TVN

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-01-18 20:45

'ksiądz wini pana, pan księdza, a nam biednym zewsząd nędza'

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-01-18 17:16

I tak będzie do listopada niestety bo obaj chcą być Księciuniami, więc będą chcieli pokazać, że ten drugi jest beznadziejny. Obecny chce zachować ten elektorat, który mu pozostał po 3 latach tylko narzekania i kilku chwytliwych malenieczkich inwestycjach i jednej wielkiej, czyli rynku, niestety wizerunkowo na razie jak krater po upadku meteoru Przyszły chce pokazać, że to on tak naprawdę załatwił wszystko co dobre dla Kietrza A my mamy wybór nie do pozazdroszczenia, bo to dwa psy walczące o władzę - jeden bardziej ciapek, drugi bardziej wilczurowaty, ale oba mogą ugryźć.

Odpowiedz Cytuj
On 28-01-18 14:31

To nie Pan Burmistrz winien takiej sytuacji to kryzys światowy i cała prawda.

Odpowiedz Cytuj
1stary2 28-01-18 23:05

Wspaniale!! Z chamstwem trzeba walczyc. Chamstwu nalezy stawiac czola!! Oby powyzsza informacja byla prawdziwa! Sam bezskutecznie probowalem "cos z tym zrobic". Oby powyzszy post byl prawdziwy. Oby to nie byl tzw. Fake News.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem