Burmistrz Krzysztof Łobos

Strona 22 z 26

PolakMądryPrzedSzkodą 30-01-18 11:23

Kościuszki JEST ruchliwa (wysypisko etc), już teraz przydałaby się jakieś zabezpieczenie przed wypadkiem komunikacyjnym na jej skrzyżowaniu. Na mój rozum od zaraz konieczne najprostsze- znaki ostrzegające, że tu chodzą dzieci (na pływalnię) i zebra/zebry przypominające pieszym o NIE ścinaniu skrzyżowanie przez jego środek. Zebry na Okopowej przy dębie, znaków tamże i na sąsiednich ulicach nie ma, a już o zainsnatalowaniu sygnalizacji, choćby takiej jak tuż przed szkołą nawet nie słychać.

Gość 31-01-18 0:42

Autor 30-01-2018 08:00:30 Jest szansa - gdyby po wyborach do władzy w Kietrzu dostał się człowiek zdroworozsądkowy.... Klasy I, II, III, IV i V - te - pozostają tam gdzie są teraz a VI, VII i VIII uczą się w szkole przy ul. Kościuszki. Przedszkole, które wraz z klasami początkującymi będzie się rozrastać (bo jest taka nadzieja) będzie na Głowackiego. Taka wizja w głowie obecnego włodarza się nie mieści. Szuka oszczędności.
Szuja oszczędności? jaja jakies, o ma naszą kasę gdzieś, bo ja jeszcze bym rozumiał, gdyby to miało przynieść realne oszczędnści, w ramach których coś by zrobili. Ale kolejny rok nic nie biedą robić w Kietrzu, a niby oszczędności szukaja? On po prostu woli, żeby samo się zadziało, po pracy tup, tup do domu, nie musi się martwić, że może coś by trzeba było zrobić po godzinach. Bo to dałoby się zrobić, ale trzeba zrobić to rozsądnie, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Przedstawiony wyżej pomysł ma luki, np. dziwny sztuczny podział, czemu do V klasy akurat? Może to trzeba podzielić jakoś na serie przedmiotów, że część sportowa i jakaś tam jeszcze, niech mądrzejsi myślą, będzie na Kościuszki, a reszta na Głowackiego. Albo od klasy IV na Kościuszki, a przedszkole i klasy I-III na Głowackiego, a pozostałe wole sale przeznaczyć na żłobek? Księciunio obiecywał żłobek, może by to w końcu zrobił.

Dok 31-01-18 11:38

Obecny burmistrz wiele obiecywał w swojej kampanii wyborczej. .... .

Gość 31-01-18 19:33

Czyli zachowywał się jak każdy kandydat.

Gilcze 31-01-18 20:38

Łobos to najsłabszy burmistrz w historii Kietrza.

Gość 31-01-18 21:13

Chyba tak. Niestety niszczyz rozmachem. Myślę o rynku, o wycinanych bezlitośnie drzewach.

Gość 01-02-18 22:21

Marudzono na forum, ze burmistrz nie dał nauczycielom nagród, bo uważa siebie na najlepszego nauczyciela i co? Głupio Wam teraz? Po prostu on daje na początku roku, a nie na dzien nauczyciela, ale wszytkich nagrodził.

Gość 02-02-18 6:36

Autor 01-02-2018 21:21:59 Marudzono na forum, ze burmistrz nie dał nauczycielom nagród, bo uważa siebie na najlepszego nauczyciela i co? Głupio Wam teraz? Po prostu on daje na początku roku, a nie na dzien nauczyciela, ale wszytkich nagrodził.
To nie burmistrz dał. To sekretarz bo on pozuje do zdjęcia. Chyba że burmistrz robi to zdjęcie ??? i też tam jest ????

Gość 02-02-18 8:28

Kto szybko daje, dwa razy daje. Kto w porę daję, naprawdę daje. Kto urzędowo daje z trzymiesięcznym opóźnieniem, ... . Odsetki za zwłokę były?

Ona 02-02-18 19:21

Kiedy do jasnej zacznie się coś robić na tym rynku ???? czy ten obraz nędzy i rozpaczy będzie tak trwał wiecznie.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem