Burmistrz Krzysztof Łobos

Strona 23 z 26

Ona 02-02-18 19:31

Do końca roku mają wyciąć pozostałe drzewa

Gość 02-02-18 20:54

Już ktoś na tym forum pisał, że kto chce drzew, ma iść do lasu. Co prawda w lesie może być zlekceważony (więc sto razy groźniejszy) ex minister Szyszko. Z dubeltówka i z piłą, siekierką.

Ona 02-02-18 23:23

Słusznie kto drzew to do lasu wyrąbać wszystko i zostawić spaloną ziemie

Gość 03-02-18 7:23

Widzieliście w tv pogranicze rozmowy o drodze w Nowej Cerekwii? Księciunio siedzi jak szara myszka w kąciku, jak już się odezwie to niewiele wie . No i trudno nie można znać się na wszystkim.Ale najzabawniejsze jest to że fejsbuk gminy kietrzańskiej przedstawia to wydarzenie jako wielki sukces Księciunia.I jak tu wierzyć fejsbukowi gminnemu i KIT-owi który za pieniądze z naszych podatków robi nam wodę z mózgu???? A gdzie rzetelność dziennikarska panie Redaktorze tysiąclecia jakiego Kietrz dotąd nie miał, no może poza redaktorem naczelnym Mojej Gminy, Tołdim?

Gość 03-02-18 8:49

Baborów zawstydza Kietrz? Oni m.i. mszą przypomną Marsz Śmierci więźniów Aschwitz-Birkenau przez Baborów (w 1945), u nas zdaje się cicho-sza. Marsz więźniów przeszedł także przez Kietrz. Przeszła tak przyszła Kietrzanka więźniarka Władysława Zemła! Jej syn, przymusowy robotnik był wtedy w Kietrzu, ale się nie widzieli.

Mieszkaniec kiercza 03-02-18 13:18

Mnie tam bawi coś innego. Dobrze, że zainstalowano lampy na Długiej-wreszcie! To naprawdę dobra rzecz i chwała za to - w końcu to też kolejny 0,01% w inwestycjach gminy- więc wzrost, jednak. I nie jest to działanie przedwyborcze, wierzę w to. Ale jak ta inwestycja ma się do drogi w Nowej Cerekwi, za co najmniej 10mln, które to działanie jeden radny, z jedynej słusznej partii, nazwał jedynie kiełbasą wyborczą? Jak sobie przypisać tą zasługę? A to ci ciężka zagwozdka dla rządzących.

Gość 03-02-18 15:29

Niech podliczy co zrobił w ostatnich 3 latach - zadowoleni z dwóch lamp, 5 miejsc parkingowych i kilkunastu metrów drogi, ale ważne, ze tych o które zabiegał jedyny nieomylny radny. Nieważne, że poza tym jest stagnacja i marazm, a wsie chybazarosą pokrzywami, bo grosza nie ma na inwestycje poza Kietrzem. Ale jak ma być kasa na inwestycje poza Kietrzem, skoro w Kietrzu przy budzecie ponad 30 milinów chwali sie lamapami za kilka tysięcy

Gość 04-02-18 10:11

Autor 03-02-2018 12:18:27 Mnie tam bawi coś innego. Dobrze, że zainstalowano lampy na Długiej-wreszcie! To naprawdę dobra rzecz i chwała za to - w końcu to też kolejny 0,01% w inwestycjach gminy- więc wzrost, jednak. I nie jest to działanie przedwyborcze, wierzę w to. Ale jak ta inwestycja ma się do drogi w Nowej Cerekwi, za co najmniej 10mln, które to działanie jeden radny, z jedynej słusznej partii, nazwał jedynie kiełbasą wyborczą? Jak sobie przypisać tą zasługę? A to ci ciężka zagwozdka dla rządzących.
Ten jedyny radny to radny powiatowy, najlepszy doradca za grubą kasę w dużym zakładzie rolnym w Kietrzu? Ale jak oni coś robią to tylko dla idei, a że wybory idą, to co tam To, że Księciunio nic prawie nie robił przez 3 lata, a teraz bez zastępcy (a podobno nie dałby rady bez Tołdiego i dlatego złamał pierwszą obietnicę z programu wyborczego w pierwszym miesiącu swoich nierządów :w00t nawet zamontował 40 koszy na śmieci i 2 lampy Naprawdę - DOBRA ZMIANA Może przed wyborami zrobią nam jeszcze jakieś 5 metrów chodnika, bo trochę ich brakuje w Kietrzu, a tak sie radni (doradca rolniczy najwyższej klasy też) promowli przy tym kawałku od Nasieniaka do pawilonu, to z czyms jeszcze wyskoczą. Albo dokupią jeszcze pare flag, bo to ewenement w skali kraju, ze flagi wywiesza sie na słupach, skoro aż filmik zrobił nasz spec od reklamy - z tatuśkiem w roli głównej

Gość 04-02-18 11:36

Jedni wierzą, że herbata robi się słodka od mieszania, inni, że im więcej koszy tym czyściej.

Gość 04-02-18 17:11

Nasz najznamienitszy Radny powiatowy TO ma wiedzę na każdy temat dlatego jest doradcą zarządu tak poważnego przedsiębiorstwa. Chociaż niedawno chciał zabierać pole z tego przedsiębiorstwa stal na czele protestów. Trzeba mieć tupet. Po trupach do koryta. Najlepiej wychodzi mu krytykowanie ludzi korzy naprawdę chcą zrobić coś dla naszej gminy. Przykładem może być remont drogi w Nowej Cerekwi za która krytykuje tych co zabiegają o jej budowę twierdząc . że zaczęła się kampania. A czy wychwalanie zamontowania jednej lampy w Kietrzu nie jest kampanią i czy może się to równać z budową drogi.Drodzy czytelnicy oceńcie to sami.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem