Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 24 z 26

Gość 05-02-18 7:13

Harmonogram to tylko papier, a ten przyjmie wszystko. Dlaczego zaplanowano dwumiesięczną przerwę w pracy???? Bo od dwóch miesięcy się tam nic nie dzieje. Przecież pogoda była ok. Nie można posunąć trochę robót do przodu??? Nie można bo kasy brak. Trzeba było wszystko rozwalać jak kieszeń pusta? Tak się zarządza Kietrzem- bez głowy, bez pomysłu, bez kasy. Dobrze że litościwy śnieg przykrył ten obraz rozpaczy w centrum Kietrza...A te inwestycje- pojedyncze lampy, ohydne kosze na śmieci- żal mówić. Odpuścćie sobie ich nagłaśnianie, jesteście po prostu żałośni, nie widzicie tego, naprawdę????

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-02-18 9:37

Powiem szczerze, cieszę się, że teraz nic się nie dzieje. Dość się już nadziało 'wyrywania z korzeniami' wg gustu tzw dobrej zmiany.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-02-18 8:51

Bardzo wiele miejscowości w opolskim dostało duże pieniądze na swoje zabytki. Naprzykład Baborów czy Sucha Psina. Nasz pan burmistrz znów zaspał czy może Kietrz nie ma zabytków?Panie wracaj pan do swojej szkółki. Czy pan nie widzi że jestes nie na swoim miejscu?????Nie nadajesz się poprostu, nie masz charyzmy ani pracowitości ani kompetencji. Odpuść, błaga większość mieszkańców.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-02-18 9:17

Kietrz maksymalnie zniszczony w kwietniu 1945 prawie nie ma zabytków. Większość mieszkańców wylicza 3 kościoły (jeden ma prawie/tylko 100 lat) i dwie figury na rynku, o pozostałych zabytkach, pamiątkach (oj mało mało ich) prawie NIKT nie wie albo nie pamięta. Taki klimat, taka kultura.

Odpowiedz Cytuj
Zwyczajna kietrzanka 11-02-18 11:03

Pan burmistrz chyba zapadł w sen zimowy.Chyba nie wie lub nie chce wiedzieć,że w niektórych miejscach mamy oblodzone chodniki.O przejściach dla pieszych nie wspomnę.

Odpowiedz Cytuj
Kietrzanin 11-02-18 22:43

On w zimowy sen zapadł od kiedy został burmistrzem.

Odpowiedz Cytuj
Tak będzie 12-02-18 16:42

Jeszcze 6 miesięcy... i druga kadencja.

Odpowiedz Cytuj
Dok 13-02-18 15:12

Czy nasze obecne władze będą zainteresowane rewitalizacją kolejowej linii do Głubczyc? - Dobre pytanie - prawda? Ps. [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-02-18 18:41

Jeśli nawet byłyby, to za mało. Sprawa jest co najmniej powiatowa i międzypowiatowa. Nasz kombinat sezonowo korzysta z transportu kolejowego.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem