Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 26 z 26

Louv 19-02-18 21:24

No i dużo, dużo, lania wody - ałstryiackiego gadania o kłodach rzucanych pod nogi i ponownego obiecywania gruszek na wierzbie. Ps. austriackiego gadania ... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 20-02-18 23:30

Autor 13-02-2018 19:44:24 W podstawówce lekcje skrócone, awaria ogrzewania. Dalej pan uważa że dobrze robicie naszym dzieciom żeby je trzymać wszystkie na kupie w jednej szkole? Starszy syn NIGDY w gimnazjum nie skarżył się na zimno. Młodszy będzie to znosił 8 lat. Jesteście beznadziejni.
Naprawdę ktoś zauważył, ze jest zimno w szkole? czy to że pada na głowę niemal w sali gimnastycznej? to nieprawda, bo taka super dyrektorka, koleżanka Tołdiego nią zarządza, do tego 2 wicedyrektorki i radna - kierownik świetlicy. więcej funkcyjnych niż pracowników powoli. A nie chcę połączenia ze szkołą z Kościuszki, bo wtedy może zwalniano by też z Głowackiego co niektórych leni i żałosnych pseudo belfrów, a nie tylko z Kościuszki.Ta szkoła na Głowackiego jak tak dalej będzie się posuwała jej degradacja, to niedługo połowa uczniów wyląduje w Pietrowicach Wielkich.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-02-18 22:28

Gmina na fb pisze że liga piątek piłkarskich to fenomen. Bo trwa 20 lat. Ale ten fenomen tworzyli konkretni ludzie. Ani słowa o nich redaktorek nie pisze. Tylko że nagrody wręczył ..kto? No kto? Burmistrz! Oczywiście. Ten miał największy wkład w ligę. Człowieku jak ci nie wstyd? Czemu nie upomnisz swoich pismaków żeby znali miarę ? Jak bardzo można się promować na cudzej pracy? Żal mi tych anonimowych organizatorów....

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-02-18 23:01

Pewnie w tym roku było wyjątkowo uroczyście i godnie, bo Księciunio tam był ze swoją świtą. Wszystko jest lepsze od kiedy on nastał, słońce jasniej świeci, słodsze owoce drzewa wydają, a całe życie nasze jest radośniejsze, bo ostatnie 20-30 lat Kietrz tkwił w marazmie i beznadziei aż nastał miłościwie nam-panujący i wszystko odmieniło sie na lepsze. Tołdiego nie ma, a promocja dopiero wali na całego 40 koszy na śmieci -sukces na miare powiatu 2 lampy - sukces na miare województwa aż strach sie bać co bedzie zaraz sukcesem na miare kraju. A nie, już jest - dom seniora w sumie w gimnazjum, ale to będzie obiekt na miare naszego miasta i Księciunia

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 22-02-18 8:59

Ponawiam pytanie: Czy nasze obecne władze będą zainteresowane rewitalizacją kolejowej linii do Głubczyc? - Dobre pytanie - prawda? Ps. [LINK] Co będzie z przebudową drogi: [LINK] wodocia. Około pół miliona złotych do maja musi w budżecie znaleźć gmina Kietrz na wymianę wodociągu w Nowej Cerekwi. Ma to związek z planowaną przebudową odcinka drogi wojewódzkiej nr 416, który przebiega przez tę miejscowość. Władze Kietrza są zaskoczone, że samorząd województwa zdecydował się rozpocząć pracę właśnie od Nowej Cerekwi, a wydatek 500 tysięcy dla zadłużonej gminy może być problemem. Kiedy w mieście powstanie żłobek?

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-02-18 12:03

Żłobek jest przecież Sukces Księciunia - chwalił sie w podsumowaniu roku, tylko w Rozumicach, załozone przez stowarzyszenie, 12 miejsc na 11-tysięczną gminę. A na wodociąg w Cerekwi będą musieli znaleźć kasę, bo przecież nie odpuszczą drogi za 13,5 mln?

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-03-18 22:07

[LINK] Przyznam, że przegapione i zauważone w poście na fb Tołdiego Jak średnio moja bajka ten ogr, to ostatnie 2 wypowiedzi idealnie szpila wymierzona w wypięty zadek Księciunia. Ale sam się Księciunio prosił. A w nagraniu oglądać od 14 minuty to serio jest żal, nie wiem czy widziałem kiedykolwiek, zeby burmistrz jakiegokolwiek nawet zaściankowego miasteczka aż tak nie wiedział o czym mówią i na jakim etapie jest największa inwestycja w jego gminie w tym roku. Słuchając tego było mi za niego wstyd, że aż tak można z siebie zrobić błazna.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem