Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 26

Gość 09-09-17 16:14

Autor 08-09-2017 07:53:53 Mieszkańcy Kietrza odnieśli porażkę dając wiarę w zakłamane obietnice wyborcze obecnego włodarza. Za nimi stał odwołany zastępca, który teraz miesza w - Baborowie.... .
O co chodzi z tym Baborowem?

Odpowiedz Cytuj
Użytkownik 09-09-17 21:14

No cóż - wypada przeczekać rok jeszcze..... . I wierzyć, że do tego czasu nie zepsuje więcej.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Kietrza 14-09-17 13:08

Ja juz od miesiaca probuje sie dostac do burmistrza na przyjmowanie stron. ciagle go nie ma, mozna isc do sekretarza ale u niego nie da sie niczego zalatwic.

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-09-17 13:47

Może taki zajęty, bo nie ma już zastępcy?

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-09-17 8:23

Burmistrzowie się zmieniają, tylko sekretarz ten sam i zobazcycie, że zostanie za JK Ona ma szalik nakażdą drużynę, widzi kto wygrał, miania szalik na szyi i już jest z nimi. Nie wychyla się, nic nie potrafi, to pasuje każdemu, bo wiedzą, że ich nie podgryzie, bo nigdy by nie wygrał wyborów. I tylko porównywanie go do poprzedniego Sekretarza boli, że też był tyle lat, tylko tamten był sercem urzędu i wiedział, albo sie dowiedział, wszystko można było u Pana S, załatwić, a ten - nie wiem, nie problem urzędu, albo trzeba czekać na burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-09-17 9:04

Autor 05-09-2017 08:16:58 Nie podoba mi się podawanie na takich forach nazwisk osób, zwłaszcza kiedy , ma być negatywnie. Co byście czuli, założono wątek o was i dałno szansę każdemu wypisywać co mu się zechce, wylewać pomyje jakie tylko potrafi wymyślić? Ty 'mieszkanko' jesteś aniołem, cały świat cie kocha, wielbi, nikt błotem by nie rzucił? Żaden hejter by nie skorzystał? Tak, wybraliśmy go, daliśmy się nabrać.
ale jeśli pisze sie o nim jako osobie publicznej, to coś da pisanie bez nazwiska/ wszyscy wiedzą i jest to informacja powszechnie dostępna kto obecnie jest burmistrzem Kietrza. Pytanie o chorobę jest tez jak najbardziej związane z pełnioną funkcją. Na sesji sierpniowej już nie był, na dożynkach wczoraj też nie był, na zebrania nie jeździ, może trzeba by było wziąć się w garść, a nie chorować jak tylko problemy sie spiętrzyły.

Odpowiedz Cytuj
Ajalnn 17-09-17 9:20

Tych problemów sam sobie naważył... . Żłobka jak nie było tak nie ma - mamy za to rozpaprany na lata rynek i lokalną telewizję z lokalnymi talentami

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-09-17 10:40

Półtora roku czekaliśmy na zebranie z Burmistrzem (poprzednie w marcu 2016) a ten do nas... wysłał sekretarza... już nasza wioska na niego nie zaglosuje!

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-09-17 11:40

Obecny sekretarz to dno dna. Poprzedniemu sekretarzowi do pięt nie dorasta. Lesiu leci tam gdzie zawieje. Ale nie dziwmy się, duża pensja, żona wicedyrektora rowniez z duza pensją i oboje pare lat do emerytury.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem