Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 26

Gość 17-09-17 11:55

Przyznaję niewiele mam kontaktów z sekretarzami urzędu, ale jakieś mam. Obecnego szanuję. Czy to nie zaleta, że się nie bawi w personalne i polityczne gierki? Ryba psuje się od głowy, a głowy urzędu od lat żyły w innym, wyższym świecie niż gminne szaraczki spoza ich kręgu. Wg mnie trzeba bardzo szanować tych obecnych i dawnych pracowników urzędu, którzy ludzi z szacunkiem i kulturą traktowali i traktują. Co do poprzedniego sekretarza delikatnie mówiąc nie dla wszystkich był takim ideałem.

Odpowiedz Cytuj
Kietrz 17-09-17 13:13

Ja na pewno już nie zagłosuje na kogoś kto ma cały czas problem ze "zdrowiem".

Odpowiedz Cytuj
Gościnnie 17-09-17 23:55

A ja się bardzo, ale to bardzo ciesze że w Kietrzu jest taka rozpierducha. Zasłużyliście sobie na to. Był czas wyborów i wybraliście naiwniaki tego kto głośno krzyczał. Brawo Wy! Macie dobrą zmiane ???? Do tej pory mam to ścierwo antyreklame czego poprzednia władza nie zrobiła i wyobraźcie sobie że łobuz z ekipą też nic nie zrobili buhahahahaha

Odpowiedz Cytuj
Sciborzyce 19-09-17 8:45

Jakim był dyrektorem szkoły w naszych Ściborzycach takim jest burmistrzem. Dobrze ze Kietrz go zabral od nas.

Odpowiedz Cytuj
Klg 19-09-17 9:24

Sporo namieszał w szkole przy ul. Kościuszki - to przykre, bo przecież powinien tę szkołę wspierać. Bez niej Kietrz będzie grajdołem jakich mało. Żaden gospodarz... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-09-17 10:11

Obecni wymyślili cud rynek jako sposób na rzucenie gminy na kolana. Pokochali ten pomysł, reszta stała się nieważna, a miłość czasem zaślepia i ogłupia. Kilka wpisów wyżej mamy 100% swojaka- przemądrzałość i zadowolony z siebie hejt. Jest też na forum zawistna osoba, która śmiało ogłasza, że bolą ją zarobki sekretarza i jego żony. Czy w takiej gminie może być dobrze? Ciekawość mnie zżera- jaki będzie wynik wyborów 2018, z list wyb. znikną nazwiska zabetonowanych?

Odpowiedz Cytuj
Ew 19-09-17 12:34

Rok szybko zleci a później wywieziemy dziada na taczkach. Znajoma już kilka tygodni czeka na podpisanie umowy u notariusza ale nie może podpisać, bo ten ciągle poważnie chory. Przepracował się biedaczek. Za to notorycznie widywany na zakupach w Raciborzu.

Odpowiedz Cytuj
Glos 19-09-17 12:45

Autor 19-09-2017 08:24:19 Sporo namieszał w szkole przy ul. Kościuszki - to przykre, bo przecież powinien tę szkołę wspierać. Bez niej Kietrz będzie grajdołem jakich mało. Żaden gospodarz... .
Wystarczy jechać zobaczyć jakim był gospodarzem u nas w Ściborzycach Wielkich. Teraz odkąd jest Pani Bluj dyrektorką już się bardzo dużo zmieniło w ciągu tych 3 lat. Łobos przez ponad 20 lat tak gospodarzył, że w czasie wyborów szkoła musiała być pilnowana przez pracowników aby opozycja nie zrobila zadnych kompromitujacych zdjec. Nikt za nim nie teskni i cieszymy sie ze wygral bo to byl jedyny sposob aby sie go pozbyc ze Sciborzyc na zawsze.

Odpowiedz Cytuj
Do glosu kietrza 19-09-17 12:52

A moze warto aby redaktorzy Glosu Kietrza sprawdzili ile od poczatku kadencji w kazdym roku "szanowny" burmistrz opuscil prace ze wgledu na wieczna chorobe. przeciez nawet jak jedzie do pracy, to niebieski golf jest juz o 14 na Mickiewicza. Wracam z eko do Dzierzyslawia wiec widze, a urzad chyba do 15.30.

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-09-17 12:59

A po co mam jechać do Ściborzyc. Szkoda paliwa. Lepiej na Mickiewicza zobaczyć jego dom i obejście, od razu widać jakiego mamy w Kietrzu gospodarza od siedmiu boleści.

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem