Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 26

As 03-10-17 17:04

Z lokalnej prasy widać,że wykładnią budowlaną dla Łobosa jest teraz ten kogo tak zaciekle krytykował będąc radnym. Co za hipokryzja! I zgadzam się,że wpisem powyżej,że tak słabego Burmistrza nasza gmina nie miała i pewnie ze świecą szukać w okolicy takiego geniusza.

Odpowiedz Cytuj
Wm8S 03-10-17 18:53

Sporo namieszał, szczególnie w lokalnej oświacie. Nic dobrego.... .

Odpowiedz Cytuj
Luk 03-10-17 19:36

Ha,ha,ha na str 7 w Mojej Gminie Łobos napisał,że zrealizował kolejny punkt z programu wyborczego Wspólnego Dobra, tu mowa o inwestorze belgijskim. Sam nie wiem do którego to punktu podpiąć, bo mam przed sobą ten arcyciekawy program wyborczy: 1. Rozsądne i sprawiedliwe rozporządzanie budżetem gminy 2. Uporządkowanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej 3. Rozpoczęcie procesu ożywienia budownictwa mieszkaniowego oraz zmiana wizerunku centrum miasta 4.Zwiększenie środków na działalność kulturalną 5. Poszerzenie oferty edukacyjnej oraz wspieranie szkół stowarzyszeniowych 6. Poprawa stanu dróg. Budowa miejsc parkingowych 7. Poprawa poziomu bezpieczeństwa. Prawda,że to BYŁA ciekawa oferta wyborcza i ... kupiliśmy to bajdurzenie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-10-17 20:52

Zrobiono parking na tyłach Łamańca.

Odpowiedz Cytuj
Xtwr 04-10-17 9:04

Z porządkowania gospodarki wodno - ściekowej szybko się wykręcił - przykład w Krotoszynie, gdzie mieszkańcom poradził aby budowali sobie szamba.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-17 10:14

Moja Gmina, po dość uważnym przejrzeniu ( nie potrafię tego wielosłowia, mądrzenia, oskarżania zwyczajnie przeczytać) nie mam pojęcie co ten Belg chciałby robić. Najnudniejszy nr tej gazety, słów dużo, skarżenia jeszcze więcej, pewna osobowość niesympatyczna. 4 żywioły- brakuje mi inf kto to wymyślił, kto nie zastanawiał się czy Kietrzanie będę z takiego czegoś korzystać, co mówili wtedy dziś już wielokadencyjni radni na ten temat. Faktycznie, jest pniak, sztuk 1, na Wojska Polskiego, na tej ulicy przy poczcie straszą nie pniaki lecz korzenie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-17 14:15

Ostatnimi czasy często jeździłem do Czech na grzyby przez Branice i co widzę w m. Branice plac budowy na całym terenie miejscowości czyli budowa kanalizacji a co u nas Burmistrzu . Jeśli dobrze pamiętam to życzył pan powodzenia Wójtowi z Branic i te życzenia się spełniły . A czy Panu ktoś jeszcze jest w stanie złożyć takie życzenia w to szczerze wątpię. Tylko pozazdrościć takiego Wójta jakim jest p.Baca . Nasz niby burmistrz to mu do pięt niedorównuje

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-17 15:39

Bylem dzisiaj na naszym Miejskim Targu i roznoszona byla gazeta Moja Gmina przez młodzieńca w dużych ciemnych okularach chociaż było pochmurno. Podejrzewam ,że był to syn naszego Radnego. Tylko dlaczego ukrywał się za tymi okularami czyżby wstydził się tej gazety chociaż sam ją stworzył. A tak po ludzku to mu się nie dziwię za takie kłamstwa i plugastwa zamieszczone w tej gazecie to sam bym się wstydził.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-17 17:17

Dajcie już spokój z tym Łobozem. Chłop ma tyle problemów. Słyszałam o tym ze musi teraz na szybko garaż rozbierać. Postawil go bez zezwolenia i to w nadzorze budwolanym wylapali.

Odpowiedz Cytuj
Ditmat 06-10-17 17:18

Autor 06-10-2017 16:17:13 Dajcie już spokój z tym Łobozem. Chłop ma tyle problemów. Słyszałam o tym ze musi teraz na szybko garaż rozbierać. Postawil go bez zezwolenia i to w nadzorze budwolanym wylapali.
a to ŁOBUSIĄTKO!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem