Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 26

Krysia 06-10-17 18:29

Ja nie glosowałam na żadnego kandydata w wyborach. Poprzednik za długo był, a aktualny za to oszust który wygonił zonę i dzieci z domu na rzecz stażystki (dla picu) w szkole (pozn. zony) w której był wielkim dyrektorem i pol wsi śmiało się ze posuwał ją na szkolnym stole. Jakby ludzie wiedzieli co on u nas na wsi nawyrabiał z sołtysem. Robili festyny, zabawy, a pieniądze do kieszeni.

Odpowiedz Cytuj
JW82 07-10-17 17:48

Albo na zwolnieniu albo nie ma czasu - i tak z nim w kółko..... . W cholerę z takim burmistrzem.

Odpowiedz Cytuj
Sd 10-10-17 11:35

Czy to prawda że w Kietrzańskim Liceum nakłania się uczniów aby nie przystępowali do egzaminu maturalnego ???

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-10-17 13:11

Autor 06-10-2017 17:29:02 Ja nie glosowałam na żadnego kandydata w wyborach. Poprzednik za długo był, a aktualny za to oszust który wygonił zonę i dzieci z domu na rzecz stażystki (dla picu) w szkole (pozn. zony) w której był wielkim dyrektorem i pol wsi śmiało się ze posuwał ją na szkolnym stole. Jakby ludzie wiedzieli co on u nas na wsi nawyrabiał z sołtysem. Robili festyny, zabawy, a pieniądze do kieszeni.
Nie lubię tego burmistrza.I nie cenię bo nie ma za co. Ale wypisywanie takich rzeczy i wyciąganie spraw prywatnych to przesada.Robicie z tego forum magiel.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-10-17 14:35

I ja bardzo popieram apel o nie wypisywanie -nawet jeśli prawdziwe- osobistych informacji o kimkolwiek. Dodawanie nazwiska oskarżanych naprawdę podłe- jeszcze nie udowodniono, a już obrzucają. Piszącym takie rzeczy, życzę, by ich to nie spotkało. Ostrożnie, kto plotkami i błotem wojuje , w plotkach i błocie zginie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-10-17 15:45

Popieram wcześniejszy wpis jak najbardziej lecz z jedną uwagą, ponieważ pan o którym mowa razem z swoimi poplecznikami z Wspólnego Dobra przed wyborami posuwali się do takich samych a może jeszcze bardziej obraźliwych wpisów i pomówień wobec ówcześnie rządzących w naszej Gminie . I jak szybko się sprawdziło powiedzenie przedmówcy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-10-17 15:18

Za rok beda wybory i wtedy kopniemy tego Lobosa w dupe

Odpowiedz Cytuj
Hag 12-10-17 22:34

Ten komentarz 'krysi' to kryminał.Za to można grzywnę dostać.To,że przedmówca nie potrafi poprawnie napisać nazwiska Łobos,a chcę go kopać w cztery litery to małe piwo przy tym

Odpowiedz Cytuj
Wmdh7 13-10-17 9:08

Nieźle namieszał ze swoim byłym zastępcą w Zespole Szkół przy ul. Kościuszki. W niczym tej szkole w grajdole Kietrz nie pomógł. Teraz boi się w niej pokazać.... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-11-17 20:45

Komu pomógł obecny burmistrz? wiecznie krytykuje poprzednika, a sam przez 3 lata nie zrobił prawie nic. Na wsiach marazm zupełny, w Cerekwi świetlica chyba się rozpadnie niedługo, a nawet nie zaplanowali jej na kolejny rok, w innych wsiach zero działań, wszytko zamarło. A w Kietrzu nie lepiej. Wyremontowali kuchnię w domu kultury, ale pomieszczeń dla emerytów dalej nie. Na chwilę im udostępniano pomieszczenia na górze, ale jak mieli sobie szklanki z dołu nosić, bo te w kuchni są dla elity chyba, to woleli wrócić do tego syfu na dół. I dowiedzieli się, ze w przyszłym roku może coś złożą, żeby im pomieszczenia na Kościuszki zrobić. Tylko gdzie im zrobią -w szkole? Piszę świadomie, bo skoro burmistrz robi to co jest tutaj wymienione, to może nagle znajdzie sie kasa, zeby wyremontować pomieszczenia dla emerytów. Toalety tam wyglądają jak w latach chyba 70tych. Chociaż trochę cywilizacji wypadałoby wprowadzić.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem