Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 18 z 35

Gość 18-08-18 6:27

Widać, że niektórzy kandydaci na radnych robią sobie kampanię . Jacy to są idealni krysztalowi itp. i beda kandydować z komitetu wyborczego Toldiego ot to para dwa biegumy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 6:55

Czy zna ktoś kogoś, żeby robil coś bez choćby czty wlasnego interesu bo ja nie i tak jest z naszym kandydatem na radego . Niech on robi to co robi dobrze a niech niepcha się do polityki bo stracimy nastepnego bezinteresowca. A tak nawiasem mowiąc bycie dobrym radnym wymaga poświęcenia dużo czasu i wiedzy . A ilu mamy takich radnych to sami widzimy. Panie Darku nie daj się Pan wciągnąc w to bagno.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 8:01

DW od Tołdiego? Ale obciach. Myślałam, że nie da się umoczyć, bo wydawał się taki bezkompromisowy. Mam nadzieję, że to tylko plotka.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 8:02

Radni spędzają też wiele godzin na bezsensownie długich sesjach, komu to potrzebne? Co do kandydatów, ja nie zagłosuję na nikogo wielokadencyjnego. Dwie kadencje wystarczą, można przecież działać z pożytkiem! w inny sposób. Gadać każdy może ... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 9:51

Zagłosuj na radnych Tołdiego. Oni na pewno nie będą wielokadencyjni, bo wielu kadencji nikt by z nim nie wytrzymał. Buhahaha.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 20:28

Ja prawdopod. na radnego/radna oddam głos nieważny. Odpadają 1. wielokadencyjni,. 2. Ci o których nie wiem absolutnie nic. 3. Ci o których coś wiem,. ale nie znam ich szeroko rozumianych osiągnięć, ich dotychczasowych działań dla społeczeństwa, ich możliwości intelektualnych, zdolności do współpracy z ludźmi, itp. 4. Ci o których coś wiem i dlatego ich nie poprę. Coś ważnego może przegapione.
Musze pamiętać, że głosując na człowieka głosuję przede wszystkim na jego komitet, partię, bo on/ona mogą odpaść, a mimo to partia skorzysta z mojego głosu.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 21:09

Jak odpadają ci którzy nie umieją współpracować z innymi to Tołdi wykluczony i jego radni.

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-08-18 21:28

Darek W.z ramienia Tołdiego predzej Tołdi zostanie burmistrzem niz dogada się z DW.Wiem że obecny ze swoim sekretarzykiem podpadli u prezesa wlokniarza w sprawie szkolenia grup młodzieżowych.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem