Burmistrz Krzysztof Łobos

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 31 z 35

Zwyczajna kietrzanka 12-09-18 15:35
Kuternoga :

A opowiadaj, kietrzanko, co wyszło z 16 lat rządów JM i JK, poza śmierdzącym i trującym wysypiskiem niedaleko rezerwatu przyrody i drenażem budżetu przez bezsensowny basen i drogi park czterech żywiołów. Zrujnowane drogi POWIATOWE to też wina WD?

Jeśli zabiera się głos w jakiejś dyskusji,to należałoby zagłębić się w temat,a nie wygłaszać teorie spiskowe.Kiedy i dlaczego powstało wysypisko śmieci,to nie masz pojęcia.Jeśli się dowiesz,to chętnie z Tobą podyskutuję.

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 19:54

Kuternogo nie wspominasz o naszym obrzydzeniu opanowaniem gminy przez pewną wielką grupę. To i zmęczenie długim panowaniem poprzednika -przyzwalającego na istnienie wspomnianej sieci- dało wygraną KŁ.
Park żywiołów to niepotrzebna czyjaś fanaberia, począwszy od zadętej nazwy. Jordan należało porządnie wysprzątać i, owszem, naprawić/wymienić koślawe schody, scenę, ławki. Fontanna, klomby z kłopotliwymi w utrzymaniu roślinami, kamyki spłukiwane w dół przy każdym deszczu... . Po co to, dla kogo? To NIE była jedna z podstawowych potrzeb naszej niebogatej gminy. Szkoda, że poprzedni nie potrafili powiedzieć: , Robienie Parku Żywiołów, i to bez porozumienia z mieszkańcami, było jednym z naszych większych błędów. Także pomysł przerobienia rynku, niestety, znów za plecami mieszkańców. ' Teraz nadeszła pora, kiedy obecni nie powiedzą: ,Przepraszamy za powołanie vice burm. wbrew zapowiedziom. , za nie wyjaśnienie jego odejścia. Wstyd nam, że nie dotrzymaliśmy także innych obietnic, że nie ma żłobka, skate parku. Że wykończyliśmy półmaraton. Że kilka metrów drogi w Nasiedlu ..."

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 21:03

Obecni nie przeproszą też za niszczenie ludzi. Są bez winy. Cel uświęca środki.

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-09-18 9:08

,Obecni nie przeproszą też za ...'
Nie bez powodu oni i poprzednicy mają nas za zwykłą masę wyborczą, z jedną zaletą, prawem głosowania i traktują nas jako głupków bez rozumu, bez pamięci. Wielu z nas jest na smyczy bezkarnych politycznych graczy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-09-18 22:50

K.Ł jesteś..... kim jesteś?
Dopiero teraz przeczytałem Twoje doniesienia czytaj manipulacje na fb dotyczące GK
Żal, ze tacy ludzie są na takich stanowiskach.
Wstydzę się że na Ciebie głosowałem

Odpowiedz Cytuj
G 14-09-18 7:56

Panie tak zwany burmistrzu ..... . Robi się Pan żałosny. Żal mi Pana

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-09-18 19:55

Ludzie, co jest grane??? Pełnomocnik sztabu Boska Pan PCz komentuje post KŁ, o starcie w wyborach i pisze"dasz radę Krzysiek". Przyjaciel KŁ, sołtys KŁ, wozi się godzinami z DK, wrogiem KŁ. Kto tu wróg kto przyjaciel. Oni są DOGADANI. Ku..a, co tu jest grane? Wspólne Dobro wiecznie żywe?

Odpowiedz Cytuj
Gość 14-09-18 20:53

Dla mnie beż różnicy, jak to z nimi jest, Adios chłopaki, wystarczy.
Nie mówię, że oddam ważny głos na DP, raczej nie. Widzę ją jako kukiełkę w rękach starych wyg.

Odpowiedz Cytuj
Benio 14-09-18 21:12

Rozwieje niektóre zawiłości , basen generuje maxi koszty a mini przychody wyłuska w roku 1 a kosztu to 3 :)jaki to zysk i osiągnięcie JK i JM , to jedna liga hahaha, pierwsi szczury powinni mieć za lokatorów. Bo śmietnik rośnie expresowo, a latek(kilkanaście dziesiątek) jeszcze będzie działał- to dzieci Wasze przeminą, a smrodobiznesik będzie kwitł rozjeżdżając drogi w Kietrzu . Biznes wizerunkowy Miasta mega, inne gminy cisną swoje śmieci a to bardzo dochodowy ssyp, 1/9 to tylko koszt ich działalności dla gminusi. Dla ciemnogrodu 1 dla gminki a 8 dla smroda ino zera trzeba dopisać. 1 może się nie zmieniać nobo po co.. ale 8-9 10 nie ma ograniczeń skoro podwyżki, podwyżki . A i miejsca pracy powstają, chwała dla UP w Głubczycach osoby do segregacji pilnie potrzebni .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem