Dorota Przysiezna Platforma Obywatelska od Koziny

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 17

Gość 05-10-18 6:24

Pani Dorota wczoraj na spotkaniu u emerytów powiedziała, że taki fundusz sołecki jak na wsiach będzie w Kietrzu. Ok 100 tys zł to wyjdzie i mieszkańcy Kietrza, tak jak na wsiach sami zadecydują na co go wydać. Będzie można w koncu na osiedlach porobić place zabaw, bo na wiochach jest wszytko, a w Kietrzu bida.I wyjaśniła, że to muzum tkactwa nie będzie dużo kosztowało, bo będa się opierali na maszynach, które są, więc to nie będzie koszt w milionach złotych, jak mówią jej przeciwnicy.

Odpowiedz Cytuj
Olga 05-10-18 6:45
Pisowiec z platformy :

Celebryta nie bierz my nawet pod uwagę...do cyrku tego pana.

Marionetka Doro-ta z 7 byłymi radnymi w tle to też żaden wybór. To maskarada. Muzeum to szopa. A gdzie inwestycje i przedsiębiorcy w gminie? Kietrz ma tylko perspektywę bycia Gminą muzealną. Bileciki będą darmowe a tabuny zeiedzających będą autokarami przyjeżdżać jak kiedyś z Łodzi 😄

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 6:57

Nie potrafisz czytać... Och, jak mi cię żal. W programie Dorota ma 1 punkt dotyczący muzeum tkactwa i chyba z 10 dotyczących przedsiębiorczości. Poproś kogoś może Ci na głos przeczyta jeśli literki ci się nie składają w całość.

Odpowiedz Cytuj
Młody 05-10-18 7:59

Ten pomysł z Muzeum bardzo mi się podoba. Wiem jak wiele ciekawych historii związanych z przemysłem włókienniczym dotyczy właśnie Kietrza. To właśnie tu wyrabiane były dla marynarzy U - botów m. innymi skarpety z włosów obciętych więźniom niemieckich obozów zagłady.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 8:34

,bo na wiochach jest wszytko, a w Kietrzu bida.'
Nie lubię takiej pogardy ,wiocha'. W Kietrzu jest jakaś wyrafinowana LEPSZA cywilizacja?

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-18 19:42

Skąd kandydatka Dorotka sypie taką dużą kasą na banery plakaty .Chyba nie z pensji nauczyciela? kto za nią stoi ? KOD? PO?

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-18 19:59

Widze , kontrkandydacji czepiaja sie wszystkiego ja mysle że ma powiazania z jakąś mafia zaraz ktoś wymyśli. Ale nikt nie mowi, skad na banery itp ma Kamiński i łoboz Jak się pan Tom i jego spólka sie boja porazki

Odpowiedz Cytuj
Lip 06-10-18 20:04
Gość :

Skąd kandydatka Dorotka sypie taką dużą kasą na banery plakaty .Chyba nie z pensji nauczyciela? kto za nią stoi ? KOD? PO?

Stoją za nią starosta, były burmistrz i inni. A oni są z PO, tylko się wstydzą i udają bezpartyjnych. Także jeżeli ktoś wierzy, że Dorotką nikt nie steruje, proponuję wejść w link: [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-18 20:08

Dorota ma poparcie zwykłych ludzi. Czego wy nie macie. I czego wam nie życzymy, bo jesteście NIC NIE WARCI.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-18 20:11

A skąd bezrobotny Daro ma tyle kasy na banery? Albo Krzysiu, który pensję dzieli na 2, bo ma żonę bezrobotną na utrzymaniu? Pomyślcie! Kto ich sponsoruje i potem będzie nimi sterował? Sam diabeł chyba, bo oni mają diabelskie plany. Niszczyć, niszczy ć, niszczyć..

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem