Dorota Przysiezna Platforma Obywatelska od Koziny

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 17

Pupa 06-10-18 20:48
Gość :

A skąd bezrobotny Daro ma tyle kasy na banery? Albo Krzysiu, który pensję dzieli na 2, bo ma żonę bezrobotną na utrzymaniu? Pomyślcie! Kto ich sponsoruje i potem będzie nimi sterował? Sam diabeł chyba, bo oni mają diabelskie plany. Niszczyć, niszczy ć, niszczyć..

Sami piszecie, że Daro jeździł na roboty do Niemiec, więc ma stamtąd. Krzysiu ma pewnie od PiSu i tego nie ukrywa. Natomiast Dorka ma od PO, ale udaje bezpartyjną. Dorotka=PO, starosta i były burmistrz

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-10-18 21:12

Ale nudny jesteś. Powtórz to jeszcze ze 20 razy może się utrwali.Krzysiu ideowiec od PiSu ma. PiS powinien się wstydzić że na takiego postawił. Katolik. Wzorowy ojciec. Kłamczuszek. Nosek długi. Pinokio. Gdzie pójdzie tam smrodzik po kłamstewku zostawi. I w radyjku kłamie, i w telewizyjce, i w gazetce i w życiu. PiS go sponsoruje. Tym gorzej dla PISU.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-10-18 6:42

Niedziela. Daro jeszcze tylko 2 razy będzie musiał poudawać o do kościoła pójść. Kandydat wystawiony przez katolicką partię PiS czyli Krzysztof nawet nie udaje i nie chodzi. Przynajmniej żyje w zgodzie z własnym sumieniem.

Odpowiedz Cytuj
Ona 07-10-18 8:13

Dorotka ma bardzo duże poparcie normalnych ludzi którzy widzieli co się działo przez cztery lata a raczej nic sie nie działo

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-10-18 21:51

Myślę że ludzie postawią na komitet DK.

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-10-18 4:56

Mam nadzieję graniczącą z pewnością, że nie postawią. DK zapewniłby nam 5 szalonych lat. Zobaczcie co już teraz wyrabia, wszędzie widzi wrogów, dzieli ludzi, wykłóca się jak głupi na fejsbuku, a jak ktoś ma inne zdanie dręczy go wpisami, nie popuści bo JEGO musi być na wierzchu on i jego EGO. Oglądaliśmy to przez prawie 3 lata.

Odpowiedz Cytuj
Tomasinski 09-10-18 5:48

Zgadzam sie. To nie jest osoba przy zdrowych zmyslach. Trzeba byc slepym,aby nie zauwazyc.

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-10-18 5:59

Pamiętacie jak Tołdi szczuł jednych na drugich jak był wice? Policjanci źli, strażacy źli, urzędnicy banda rozgonić, nauczyciele pozwalniać, z Hydrokan już nie koledzy, choć jeszcze niedawno byli na ty. I tylko pisał to w gazetce, to na fb się żarł z ludźmi. To jest zachowanie godne włodarza? A gdzie pojechał to"ja jestem burmistrzem Kietrza" ludzie obcy się z niego śmiali i z nas się śmiali. Tylko że wtedy Księciunio nam go wcisnął, a teraz możemy sami zadecydować.

Odpowiedz Cytuj
Władek 09-10-18 7:41

Jak może o stanowisko burmistrza ubiegać się człowiek, który na fotel vice - burmistrza został powołany w niejasnych okolicznościach i z tego samego fotela został odwołany również w okolicznościach niejasnych i niewyjaśnionych.

Odpowiedz Cytuj
Jamjest 18-10-18 13:28

Fajna była ta kampania na początku. Pani Dorota szła dobrą drogą, z uśmiechem (mimo tak fatalnego zaplecza które ewidentne wskazuje na były obóz stagnacyjny) a teraz ten wywiad to masakra.
Nie atakuje personalnie przy ocenie ale jednak atakuje. Rynek był fajnym parkingiem a w parku przesiadywały tłumy No ale skoro zaczęli to dokończę. Inwestycji nie było choć wspomniany rynek i inwestor to już dwa razy więcej zadziało niż podczas panowania Józefów.
Ma bardzo złą drogę Pani Dorota zeszła.
Generalnie posiadania Pana Mateli w zarządzie stowarzyszenia, poparcia Pana Koziny, Pan Gil i cześć radnych wróciło ustami Pani Doroty. Szkoda

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem