Dorota Przysiezna Platforma Obywatelska od Koziny

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 17

Kuczanin 19-09-18 12:07

Niech ten gość lepiej się wytłumaczy dlaczego wyletywal kolejno z prywatnych firm, a szczególnie czego obiął funkcje vice, skoro obiecywał że jej nie będzie

Odpowiedz Cytuj
Zwykły mieszkaniec 19-09-18 13:14
Zwykły mieszkaniec :

Czas nauczyli minął, jestem na Nie! Do nauki a nie rządzenia.

Zwykły mieszkaniec to ja Tołdi . Jestem założycielem tego forum . To nic że nie cierpię nauczycieli , 18 letnich wyborców i 18 letnich kandydatów na radnych Hahaaa , Ci młodzi to ciemna masa o czym im mówiłem w to wierzyli kręciłem nimi jak chciałem . Teraz tym 18 latkom powiem że jestem najlepszy i najmądrzejszy i oni w to uwierzą ...ha ha . Jestem Tołdi , jestem najlepszy , najpiękniejszy i najmądrzejszy mówiło mi o tym lustro w łazience albo moja komórka eee !!! nie!!!! lustro i komórka . Ciao 18 latkowie ...Haaa Haaa

Odpowiedz Cytuj
Responsible 19-09-18 13:30

Dwuliccus Dariusz miłościwie nam panujący król kielni i tynku, zapatrzony we własne odbicie przy mieszaniu zaprawy, jedną ręką piszący na facebóóku o swojej wyższości i zajebistości. Kandydat na ..... Manipulujący ludem, niczym bobas przy zaczepie pampersa. Wierzący we wróżkę zembuszkę i zbiorową amnezję.

Odpowiedz Cytuj
Zwykły mieszkaniec 19-09-18 13:43

Tak wieżę we wróżkę....zembuszkę . A po mojej kampanii to wszyscy uwieżą...czy będą chcieli czy nie. Bo jak nie , to ich z pracy wyleję K.....a wszyzdkich . HAAA. Jestem Wielki i Nadchodzę.. hahahaaa ….aaa. Wielki tołdi to JA...aa.a

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-09-18 13:54

Krzyś ma kwity na ciebie czekaj ty psuju

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny 19-09-18 14:30

Wśród tych kandydatów tylko pani Przysieżna Bator coś sobą reprezentuje. Nie twierdzę że wygra ponieważ głupota ludzka nie zna granic.

Odpowiedz Cytuj
Ktosiu 19-09-18 15:05

Och Dariusz,ty nie na rusztowaniu? Czy nawet za granica się na Tobie poznali?
Myślisz,ze zaczynajac wbijać szpilę Pani Dorcie cos ugrasz? Zajmij się lepiej swoimi wyborcami,których szukasz po jakiś melinach.. Tylko tacy sa jeszcze w stanie Ci zaufać w te piekne obrazki na fejsie,a Ty wcale taki nie jestes..

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-09-18 16:14

Ja tam za Dariuszem może i nie jestem ale trzeba przyznać że jako jedyny prowadzi kampanię. A reszta popełnia błąd z przed 4 lat i nie robi nic.

Odpowiedz Cytuj
Blod 19-09-18 16:27
Gość :

Ja tam za Dariuszem może i nie jestem ale trzeba przyznać że jako jedyny prowadzi kampanię. A reszta popełnia błąd z przed 4 lat i nie robi nic.

To akurat prawda. DK jest moim ostatnim wyborem, więc na pewno na niego nie zagłosuję, ale brak jakiejkolwiek informacji na fb u DPB, to jakieś nieporozumienie. Nawet KŁ coś tam ostatkiem sił wypocił. Zaraz ktoś powie, że portal społecznościowy to nie jedyne źródło informacji. Prawda, ale dla wielu pierwsze. Żeby nie było tak, że ludzie zagłosują na DK, bo nawet nie będą wiedzieli o innych kandydatach. Szczególnie ci młodzi, których tak kusi.

Odpowiedz Cytuj
Racjonalnie myśląc 19-09-18 16:34

Czy Krzysztof zablokował dostęp do swojego konta fb czy ma jakieś specjalne?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem