Stop chorym pomysłom kandydata tołdiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 21

Młody 05-10-18 7:46

Chodzi i robi z siebie ofiarę losu.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 8:55

Ale można psem poszczuć. Szkoda, że moj już stary i zębow mu brakuje. Chyba na wszelki wypadek wstawie mu proteze

Odpowiedz Cytuj
Stefan 05-10-18 13:53

Bardzo ktoś chyba sfingował pocięcie nożem opon w swoim samochodzie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 14:10

Odczytalem link pisz wymaluj jak nasz Daro. Tylko czekać z czym wyskoczy bo jest podejrzanie cicho ato do niego nie podobne. To ja tymczasem udaje sie do weterynarza po sztuczna szczęke dla psa bo niewiadomo co nas jeszcze czeka.

Odpowiedz Cytuj
Staszek 05-10-18 20:38

Pan Kamiński w swoim programie podaje jak zamierza zmodernizować Kietrzańską policje przypisując im rowery.Niestety już w samej kampani wyborczej dale naszej policji dobrze popalić .Policja powinna łapać złodzieji dbać o bezpieczeństwo naszej gminy a nie chodzić za Kamińskim i pilnować aby nie łamał prawa np.wyborczego a na przykład ten podaje przykleja plakaty w niedozwolonych miejscach np. W blokach spułdzielni bez zezwolenia , zawiesxa banery na budynkach strarzy pożarnej w ściborzycach . w raz jego radną ze Ściborzyc traktują sobie budynki straży czyli Gminne jak prywatny folwark i taki Burmistrz czy taka Radna mają zawiadywać nadzą Gminą.

Odpowiedz Cytuj
Wentyl 05-10-18 20:56

Policja powinna usilnie poszukiwać wentyli z kół samochodu odwołanego.... . Zabezpieczyć na miejscu i nich odciski palców sprawców nielegalnego wypuszczenia powietrza z jego pojazdu i powiadomić prokuraturę.
A w ogóle to powinna towarzyszyć Panu kandydatowi na burmistrza w jego spotkaniach z mieszkańcami, bo przecież w każdej chwili może oberwać w - nie powiem w co.

Odpowiedz Cytuj
Adrian 05-10-18 23:01

Nie wiem jak inni,ale ja go nie wpuszcze do swojego domu. Nie chce go ogladac i nie chce sluchac tych glodnych kawalkow o tym jak to dobrze bedzie i cudownie jak on wygra. Czlowiek niebezpieczny i nieobliczalny,wiec wole nie zaczynac zadnych rozmow.

Odpowiedz Cytuj
WYKLUCZONY 05-10-18 23:21

A ja wpuscilem i nei zalowalem i Paniom Doretke tez wpuszcze jak pzyjdie nie jestem nagatywnie nastawieny do nikogo chyba bede isc za PaniomDRotkom a wy widze ze nie lubice pana Darka a czy pana Krzyska lubicie co cyz wolicei PANIom Dorotke jak to jest ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem