Stop chorym pomysłom kandydata tołdiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 19 z 21

Gość 09-10-18 10:44

Zamiast ufać Kamińskiemu, sprawdź sobie jego oświadczenie majątkowe, w AGRO-EKO zarabiał 31000 zł brutto rocznie, a na stanowisku vice ponad 70 000 zł i dzięki intrygom dostał to stanowisko. To zwykły karierowicz, bez wizji (poza własną boskością), nie umie pracować w zespole, prowadzić negocjacji, nie znający żadnego języka obcego. I ty chcesz głosować na DK, gratuluję inteligencji.

Odpowiedz Cytuj
Gosc 09-10-18 13:47

Wójtowi Branic jakoś opłacało się trzymać ze Starostą, Urzędem Marszałkowskim itd itp. Efekty widoczne gołym okiem. Różnica inwestycji 6 x większa

Odpowiedz Cytuj
Don Wasyl 09-10-18 15:24

Na DK może i tak ale na kjomitet Patrzcie kogo wystawił... Śmiech na sali. Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję na burmistrza ale na Radnego BG od Doroty na pewno. Sorry ale nie będę głosować na kogoś kto oferuje swoje porady w sprawach mieszkaniowych śmierdzi to wejściem wśród pracowników urzędu. Może obiecana posadka była?

Odpowiedz Cytuj
Anielka 09-10-18 15:30

Może i była kto wie? Wiem jedno ze jeżeli w radzie tworzy się opozycja to znaczy że źle się dzieje. Jeżeli burmistrz nie otrzymuje absolutorium źle się dzieje. Jeśli głosuje się na radnego z danego komitetu to powinno głosować się na jego lidera żeby była koalicja nie opozycja. Rada jest by doradzać a burmistrz nie powinien się jej nagminnie sprzeciwić i tworzyc Wśród radnych podziałów

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-10-18 16:00

Właśnie...podziałów. Panowie KL i DK po wyborach uzupe)niajacych jak juz mieli osmiu sami sobie stworzyli opozycję w radzie aby miec na kogo zwalac swoje niepowodzenia stad mowa o klodach rzucanych pod nogi. Radni sie sami nie podzielili i nie zawiazali zadnego klubu opozycyjnego, jak to mialo miejsce w poprzedniej radzie.

Odpowiedz Cytuj
Pyk 09-10-18 19:07

Jak może o stanowisko burmistrza ubiegać się człowiek, który na fotel vice - burmistrza został powołany w niejasnych okolicznościach i z tego samego fotela został odwołany - również w okolicznościach niejasnych i niewyjaśnionych. To manipulant.

Odpowiedz Cytuj
Gucio 09-10-18 20:10

Jest coś takiego jak dostęp do informacji publicznej. Uzasadnienie odwołania jest wytworzonym dokumentem urzędowym dotyczącym osoby sprawującej funkcję publiczną , ergo - zawnioskuj do burmistrza w trybie dostępu do informaci publicznej o udostępnienie uzasadnienia odwołania zastępcy i - finis :-)

Odpowiedz Cytuj
Swój 09-10-18 20:20

Jak do tej pory - tego uzasadnienia - nie ma.....

Odpowiedz Cytuj
Gosc 09-10-18 20:54

To chyba nikt nie chce się dowiedzieć ???

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-10-18 23:19

Radni komitetu DK.Czy to są osoby znane przez społeczeństwo? .Czym w życiu publicznym blysneli?Przepraszam jest jeden na którego wielu może oddać głos ale po wybranych może już zaprzestać być prezesem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem