Wybory samorządowe 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 42

Marek Marciniak 26-08-18 20:53

Pycha kroczy na chwilę przed upadkiem Tak więc Tołdusiu ciesz się chwilą bo Twój koniec jest blisko ....Pani Dorota wygra wybory a Ty obejdziesz się smakiem Tak tak .

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-08-18 21:13

Tak tak to ten Pan z Włokniarza ktory ściągnął chłopaków z powrotem do klubu.Pomimo dna buduje klub od najmłodszych grup.Spacerem wszedłem na stadion i szok boisko pełne grup treningowych.Nie kryje słów krytyki odnośnie obecnej władzy jak i oddanemu piłce staroście .

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-08-18 21:22

To zrobisz z niego zastępce Tołdi jak wygrasz te wybory ale dalej bedziesz podawał cegły więc więc zabieżesz go najwyżej do Niemiec

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 26-08-18 21:24

Zastępca tak mocno działałeś w klubie i dopuściłeś do dna niewiarygodne

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 26-08-18 21:28

Spina co może Daro skompiłeś kasy jak żądziłeś wydawałeś duże pieniądze na oprawe własnych zareczyn nie wstyd Tobie

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-08-18 21:34

Tołdi ty się dogadaj z prezesem on ci załatwi głosy. Tylko że jak go znam to będzie kosztowało.Mi na meczu powiedział cen się a będziesz ceniony.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-08-18 21:35

A tak apropo jakie Ty masz kompetencje? Bo tak innym zażucasz przeciębiorca z Raciborsksij Cię wykopał Krzyś Cię pognał.Co Ty jesteś wart ?Do czego Ty się nadajesz ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 26-08-18 22:02

To co Ty Tołdi masz w głowie Pani Dorota ma w najmniejszym palcu ale mam pretensje do niej że takiego durnia ja Ty przepuszczała z klasy do klasy

Odpowiedz Cytuj
Red 26-08-18 22:53
Gość :

Z czego się cieszyć? Czego dokonała w czym jest dobra oswieccie mnie .Jeśli ktoś działa osiąga wyniki to słychać jest przekaz .A tu lipa cisza jak czytam że jest naj.to pytam w czym .Zarządzanie? Organizacja?Społecznik? Manager? Juzek daruj sobie ale to nie przejdzie już Cię podsumował pewny działacz. Co innego myślisz ,widzisz i mówisz. Cała prawda reszta to wyciskanie kitu.

Patrz Tołdi, co znalazłem na fejsbuku gminy. To słowa Twojego byłego szefa, tego co cię tak docenił, że aź cię wywalił. Masz rację, jeżeli ktoś działa to osiąga wyniki.
"W styczniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Kietrza dla nauczycieli. Pani Dorota Przysiężna-Bator (Zespół Szkół) za zaangażowanie w prace na rzecz szkoły, a w szczególności za poszukiwanie i wprowadzanie działań innowacyjnych, projektowych i eksperymentalnych, organizowanie wspólnych imprez dla przedszkolaków i licealistów, za stworzenie koncepcji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kietrzu i pełnienie funkcji jej opiekuna. "

Odpowiedz Cytuj
Anielka 27-08-18 12:29

Do tej pory tylko czytałam. Chyba podświadomie czekałam aż ktoś w końcu zacznie pisać coś mądrego, a nie ciągłe wypuszczanie " to pisze Tołdi, Kozina się trzęsie, a tamto jeszcze ktoś inny..." Uważam, że drugiego takiego samorządowca jak Kozina Kietrz ani cały powiat mieć nie będzie... szkoda facet ma łep jak sklep i to z pełnymi półkami. Jednak życie lubi weryfikować pewne rzeczy i płatać figle. Jego komitet wystawia p. Dorotę. Znam ją jako jej była uczennica i powiem szczerze, że analizując jej zachowanie na lekcjach i to w jaki sposób prowadziła te lekcje, jakie było jej zaangażowanie oraz wymagania stawia ja w dobrym świetle. Jest jedną z nielicznych nauczycielek kietrzańskiego liceum, które idąc na studia uważałam za dobre. Wiedza jaką posiada, kultura osobista, a także szacunek w oczach nie tylko byłych uczniów, ale także ich rodziców, sąsiadów i wielu innych ludzi daje jej duże szanse. Prawda jest taka, że żaden ze startujących panów nie jest godną osobą na stanowisko Burmistrza. Pani Dorota- jak najbardziej. Znam tez osobiście Darka i Damiana i jedno co o nich można rzec to to , że to dupo lizy totalne. Pamiętam Damiana sprzed około 10 lat- w cale nie był zapalonym Pisowcem, wręcz przeciwnie. Teraz poszedł tam gdzie miał korzyści. Uważam, że p. Dorota sobie poradzi. A już na pewno mając wśród swych bliskich Pana Stodolaka, który co tu dożo pisać, gminę zna jak własna kieszeń. Da radę kobieta i jej mocno kibicuję!
Nawiązując do tego, że kolejny nauczyciel na stołek. Zastanówmy się czy jest inna grupa społeczna w naszej okolicy, która podjęłaby się pracy jako burmistrz... Pomyślmy może kietrzański biznesmen, albo jakiś lekarz... hmmm zastanówmy się? Nauczyciel nauczycielowi nie równy sięgnijmy do czasów, gdzie jeszcze mieliśmy z nimi bezpośredni kontakt. Rożne osoby są przez naz różnie wspominane. Wśród moich znajomych nie znam nikogo kto źle wspomina Kozinę jako nauczyciela czy Przysiężną.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem