Wybory samorządowe 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 17 z 87

Hejter hejterom 31-08-18 15:43

Ale żółć się z was wylewa, masakra… zazdrościcie że ktoś mam jaja wystartować po tym wszystkim co się działo i co było obiecywane. Pan Kamiński jaki jest niech każdy sam odpowie, ale po jakiego ch… kogoś cały czas obrażać? Swoją drogą jesteście cwani to piszcie nazwiskami, ale nie wiem DK itp jest łatwiej obrażać bo tak nikt nie zgłosi bo nie ma oficjalnie powiedziane o kogo chodzi. Fakt faktem nie każdy nadaje się do rządzenia takim organem jakim jest Gmina. Pan Łobos miał swoją szanse, a czy dostanie drugą dowiemy się po wyborach. Ja wiem jedno w Kietrzu nie ma kandydata na burmistrza chyba że jest jakiś dobry ekonomista, z charyzmą i odwagą. Ludzie a wy zamiast ciągle narzekać jak to nie jest źle, w jakiej to ruinie nie mieszkamy, to może zróbcie coś dla tego miasta? Podejmicie jakieś działania społeczne, a nie ciągły hejt. Dać ludziom internet to wyleją całą swoją gorycz na internecie.
P.S. Jedyną osobą która mogła by sobie poradzić z wyzwaniem Burmistrza naszego miasta to moim zdaniem Pan Zając. Kiedyś był kuratorem oświaty w województwie więc doświadczenie w zarządzaniu ma. Nie wnikam w jego osiągnięcia na tym stanowisku itd bo zwyczajnie nie interesowałem się, ale to jedyny gość, który przychodzi mi do głowy.

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-08-18 15:46

Na forum nie pisze się nazwiskami. Ty się podpisałeś?

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-08-18 19:23

Panie Hejterze, wyluzuj Pan.
Podanie inicjałów zwykle wystarcza do identyfikacji osoby i jest krótkie. Moim zdaniem niepodawanie pełnego imienia nazwiska łagodzi też sytuację, gdy wytykamy danej osobie błędy, braki itp. Łagodzi, bo nie zmienia się w szarganie nazwiskiem, bo nie cały świat ma na tacy podane nazwisko razem z zarzutami (być może niezasłużonymi).

Odpowiedz Cytuj
Hejter hejterom 31-08-18 22:56

Jestem ciekaw ilu z was pojawi się i powoe to w cztery oczy na spokaniu przed wyborczym? Brakuje odwagi że błędy wytyka się na bzdurnym forum? Do tego obraża? W poprzednich wyborach pokazaliście wszyscy jak interesują was wybory. W internecie wszyscy mądrz o każdym z kandydatów, a na spotkanich kika osób.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-09-18 9:35

I tylko jeden był mąż sprawiedliwy. Był on też mądry. I dobry. A imię jego Hejter Hejterom. Imię jego głosiło Pokój Pokojowym.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 7:32

Tak mi przyszło do głowy, Księciunio to prawie bezrobotny bo po przegranych wyborach zostanie na lodzie, a Tołdi to całkiem bezrobotny bo porzucił pracę żeby kampanię robić. I to my im mamy dać robotę w gminie???? A oni będą rządzić w garniakach. Jeden palcem nie kiwnie jak dotąd. A drugi zacznie siać terror. Zacznie się zwalnianie, straszenie i porachunki.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 8:00

Tak mi przyszło do głowy... Dorka to czystej postaci amatorka... Kolejny nauczyciel nie majacy bladego pojęcia o gminie...I to my mamy dać jej robotę? Na szczęście wiemy który wypasiony gumis tym steruje...... Zacznie się wpychanie swoich na stanowiska..... Precz z PO!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 10:23

Panowie strach wam oczy oślepił. Uderzacie byle gdzie. Sami się przyklejacie do różnych partii. Oprócz Tołdiego oczywiście, bo jego się boi nawet PO przygarnąć bo ma jedną niemiłą cechę:zdradza swoich.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 02-09-18 10:53

Tołdi wczoraj była sobota powiedz co brałeś chyba jakiś trefny towar że takie bzdury wypisujesz

Odpowiedz Cytuj
On 02-09-18 10:54

Chciałbyś mieć tyle w głowie co ona ma w jednym palcu

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem