Wybory samorządowe 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 18 z 42

Gość 02-09-18 11:04
Gość :

Tak mi przyszło do głowy... Dorka to czystej postaci amatorka... Kolejny nauczyciel nie majacy bladego pojęcia o gminie...I to my mamy dać jej robotę? Na szczęście wiemy który wypasiony gumis tym steruje...... Zacznie się wpychanie swoich na stanowiska..... Precz z PO!!!

Dorka? Tak próbujesz ją zlekceważyć w taki sposób....Nie uda ci się. Jak ktoś przez tyle lat pracuje na swój autorytet to taka menda nie jest w stanie tego zniszczyć. Nawet jak powie na Panią Dorotę Dorka. Nie pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 02-09-18 11:04

Kietrz potrzebuje normalności, a jedynym kandydatem, który może przywrócić tą normalność jest Pani Dorota. Znam tą kobietę osobiście - jest solidna, zaangażowana, pracowita i nieziemsko inteligentna. Nie niszczy ludzi, nie poniża ich i nie robi niczego dla poklasku. To, że kontrkandydaci upatrują w niej największe zagrożenie jest oczywiste, ale po co obrażać, insynuować bzdury i kłamać na jej temat? Pani Doroto ...proszę być spokojna i nie przejmować się tym, co piszą w sieci. Piszą, bo wiedzą, że są na straconej pozycji!

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 12:20

Czyżby zaczynały się chamskie insynuacje kto pod kogo się podpina itp?.... Póki co p. Przysiężnej nie widać na fotografiach z ,,vip- ami,, różnej maści, tudzież innymi ,,celebrytami,,... Każdy jednak mierzy swoją miarą i zapewne uważa, że bez tego nie da się zaistnieć... Da się, jeżeli ma się cokolwiek do zaoferowania dla dobra innych. Trudno to jednak zrozumieć tym, którzy wpatrzeni są w siebie do przesady. ...Pani Doroto, prawda broni się sama, wiele jeszcze tu zostanie napisane...Wytrwałości!

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 13:22

Ta kandydatka to pewnie mniejsze/najmniejsze zło, ale -jak zawsze- są znaki ostrz. I jest ona niewiadomą w gminnym równaniu- co ty wiesz o zarządzaniu, kierowaniu ... Musi też grać z całą drużyną, jak klubowi i partyjni macho każą. Choćby była cudownym samorządowym odkryciem będzie tańczyć jak oni grają. Gm.-pow. gracze partyjni znaleźli sobie paprotkę?

'Dorka? Tak próbujesz ją..., menda... ' Osoby takie jak autor/autorka wpisu osoby wspierają kandydatkę, KWW Razem? Jakoś to nie przyciąga.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 13:30

Pewnie tańczyłaby...gdyby była bezmózgowcem i karierowiczką. W dzisiejszych czasach trudno zrozumieć, że ktoś coś chce robić z przekonania.Zawsze jest drugie dno...Paprotka? Żebyś się ,,Gościu,, nie zdziwił....

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 13:38
Tomasz :

Kur... nie jestem żadnym Toudim. Czy dla Was ludzie mający inne zdanie to postać z Gumisiow.

Jesteś , jesteś . Podaję link do twojej stronki. Wypisz wymaluj TY [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 15:42

Bardzo chcę się zdziwić jakimikolwiek pozytywami gminnymi, krajowymi. Ale, ale, to nie aktyw i radni z KWW Razem obdarowali nas Parkiem Czterech Żywiołów?
Załóżmy, wygra: ma dystans do siebie? jest świadoma swych ograniczeń i chce się uczyć? ma poczucie humoru? umie delegować zadania? zauważyć, chwalić, wspierać podwładnych? zasięgnąć rady i szukać pomocy? przyznać się do porażki? dzielić sukcesem? szanuje ludzi? porusza się po mieście i gminie i wie co i jak, jest z tym na bieżąco (jeżdżenie samochodem się nie liczy)? Znasz odpowiedzi na te i inne pytania?
Jaki będzie skład nowej Rady? Kto przewodniczy? Jakie będą możliwości współpracy wszystkich radnych ze sobą, z burmistrzostwem? Zabetonowani panowie kierujący KWW Razem i nowi (a może stali) radni tego klubu gwarantują swoją współpracę z burmistrzynią? Czy baaaardzo przeważającym liczebnie mężczyznom Razem ego pozwoli odsunąć się od kierownicy i nie szarpać kierującej?

Odpowiedz Cytuj
Mama 02-09-18 16:01

Chcialbym sie odnies do wcześniejszego wpisu odnośnie Zabetonowanych panow kierujacych KWW Razem mowiac szczerze to chcialbym by ponownie zostali wybrani a dlaczego , Mialem szczescie i może nieszczescie brać udzial kilkakrotnie w sesji. I odziwo bylem mile zaskoczeny wiedzą jaką prezentują Panowie i Panie z tego ugrupowania może nie wszyscy na temat budżetu i innych spraw w odróżnieniu od Radnych Wspolnego Dobra ktorzy robili wrażenie i miny jakby niewiedzieli o co w tym wszystkim chodzi, Wybierzmy ponownie takich dyletantów a napewno poprawi się w nszej gminie

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 16:24

Bardzo mądry wpis Gościa z 15.42. Nareszcie się doczekałem merytorycznej dyskusji. Pierwsza grupa pytań dotyczy cech charakteru kandydatki. Przyznaję-znam Panią Dorotę. Uczyła mnie wieeeeleee lat temu. I na te pytania, na większość odpowiedziałbym:tak. No chyba żeby się zmieniła. Pozostałe pytania pozostają bez odpowiedzi, bo skąd można teraz wiedzieć jak ukształtuje się rada i czy będzie zdolna do współpracy Zależy jakich ludzi wybierzemy mieszkańcy. To wielka niewiadoma.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 16:41
Hejter hejterom :

Ale żółć się z was wylewa, masakra… zazdrościcie że ktoś mam jaja wystartować po tym wszystkim co się działo i co było obiecywane. Pan Kamiński jaki jest niech każdy sam odpowie, ale po jakiego ch… kogoś cały czas obrażać? Swoją drogą jesteście cwani to piszcie nazwiskami, ale nie wiem DK itp jest łatwiej obrażać bo tak nikt nie zgłosi bo nie ma oficjalnie powiedziane o kogo chodzi. Fakt faktem nie każdy nadaje się do rządzenia takim organem jakim jest Gmina. Pan Łobos miał swoją szanse, a czy dostanie drugą dowiemy się po wyborach. Ja wiem jedno w Kietrzu nie ma kandydata na burmistrza chyba że jest jakiś dobry ekonomista, z charyzmą i odwagą. Ludzie a wy zamiast ciągle narzekać jak to nie jest źle, w jakiej to ruinie nie mieszkamy, to może zróbcie coś dla tego miasta? Podejmicie jakieś działania społeczne, a nie ciągły hejt. Dać ludziom internet to wyleją całą swoją gorycz na internecie.
P.S. Jedyną osobą która mogła by sobie poradzić z wyzwaniem Burmistrza naszego miasta to moim zdaniem Pan Zając. Kiedyś był kuratorem oświaty w województwie więc doświadczenie w zarządzaniu ma. Nie wnikam w jego osiągnięcia na tym stanowisku itd bo zwyczajnie nie interesowałem się, ale to jedyny gość, który przychodzi mi do głowy.

A Zając to przypadkiem nie nauczyciel? Co wspólnego ma kurator z zarządzaniem gminą? Jeżeli nie interesowałeś się osiągnięciami to popytaj tych, którzy się interesowali

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem