Wybory samorządowe 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 20 z 42

"Kietzranka" 02-09-18 20:59

Wiedza Pani marna, nie po drodze p. Dorocie z PO... ale najlepiej udawać, że się wie... że informacje ma się z "pewnej" ręki... to normalne w tym "targowisku próżności" ... władzę jakąkolwiek się posiada i można ją kiedyś stracić, a człowiekiem się jest... niektórzy o tym zapominają... znam p. Dorotę to kobieta z charyzmą i charakterem, ale przede wszystkim dobry i uczciwy człowiek, czego nie można powiedzieć o pozostałych kandydatach.. Pan DK , wstępując na swoje urzędowanie, zapomniał o bycie człowiekiem tak dalece... że nie rozpoznawał swoich kolegów, czy koleżanek... zwracając im nawet uwagę, iż nie należy do niego mówić przez per Ty... potrafi się jedynie lansować, od czasu do czasu "niby" coś mądrego napisać... najlepiej wychodzi mu szkalowanie osób, nawet swego byłego przełożonego... Czy już nie pamiętacie obszerne wyjaśnienia na FB, oczywiście wybielające siebie, a pogrążające swego szefa... Za darmo Panie DK nie został pan zwolniony z pracy.... mówi się o Pana przekrętach finansowych jedynie pokątnie, a szkoda mieszkańcy Kietrza powinni widzieć... gdyby był Pan człowiekiem, miałby Pan poczucie wstydu ... a wówczas nie stanąłby w szranki ...dlatego też NIE CHCE TAKIEGO BURMISTRZA!!!!!, który nie szanuje drugiego człowieka, robi przekręty finansowe ( prywatne też).... niszczy szkoły... i ludzi tam pracujących... niszczy urząd.... niszczy ..... a niezgoda rujnuje.... Proszę Pani ... niech Pani się zastanowi, kogo popiera.... pozdrawiam miło...niech wygra najlepszy dla NAS MIESZKAŃCÓW KIETRZA

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 23:30

Czytam i się śmieje - powinniście wystąpić w kabarecie. Macie większą wiedzę o życiu kandydatow niż oni sami... Nie jest Wam tak po ludzku wstyd. Dajcie kandydatom możliwość prezentacji swoich programów i niech ludzie sami wybiorą. Te wszystkie obelgi jakie kierujecie do kandydatów... Wstyd mi za wielu z Was. Pozdrawiam zrównoważonych.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 5:55

Czuję się pozdrowiony. Ale nie ze wszystkim się zgadzam. Żyjemy w małej społeczności i kandydatów znamy bo oni są z pośród nas. Są to osoby publiczne, burmistrz, jego były zastępca i przewodniczący rady. Nauczyciele też są znani. Dlatego nie dziw się że jako taką wiedzę o nich mamy i wiemy nie tylko to co oni nam chcą powiedzieć. Jak były zastępca gdzieś tam pisze, że wszystkie obietnice z kampanii zrealizował to śmiać mi się chce bo główna obietnica była taka że jego miało nie być. Funkcji zastępcy miało nie być.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 7:54

Dokładnie mam takie same odczucie. Chyba część osób wie z kąd się wzięło pseudo Toudi. Śmiać się chce. Widać że na forum pracownicy urzędu prężnie działają i boją się oj strasznie się boją, że DK zostanie ich szefem, dlatego chyba zagłosuję na niego niech tam wprowadzi trochę dyscypliny bo załatwić u nas w urzędzie jakaś sprawę ciężko. I nie dziwię się, że się denerwował jak był zastępcą na pracowników Um bo naprawdę niektórzy bardzo ciężko kapujący. I tak się człowiek zastanawia z kąd Ci ludzie się tu wzięli....

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 8:32

Dziwi mnie powyższy wpis . Bo jeśli zaglosujesz na DK poto by wprowadzil dyscypline wśrod pracownikow urzedu ( podzielam twój pogląd w stosunku do nich ) ale bycie Burmistrzem to nie tylko urząd ale cala Gmina . A do czego Pan DK razem z KŁ i Wspolnym Dobrem przez okres swej wladzy doprowadzili ( zastuj ,stagnacja, brak rozwoju) . Na takich ludzi oddać glos to żalosne. Proszę spojrzeć jak rozwijają się wszystkie ościenne gminy tylko nie Gmina Kietrz. Wybierzmy ich dalej a bedziemy mieli powtorke z rozrywki. Najpierw trzeba być prawym czlowiekiem bo się nim jest a nastepnie burmistrzem bo sie nim bywa.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 8:35

Zrobisz jak zechcesz, Twoje prawo. Weź jednak pod uwagę, że Tołdi nie wprowadzał porządku tylko siał zamęt i terror. Najlepsi odeszli, innych zwolnił. Jeśli dokona swego dzieła, straci gmina. Zobacz jak ona marnie funkcjonuje pod tą władzą. Ludzie z UM pracę znajdą, teraz o to nie trudno. Ale czy o to chodzi?

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 9:05

Do atakującego: ,Atak w celu usciśnienia Park 4 żywiołów byl wybudowany w 2010 r i żaden z obecnych radnych poza Panem Bosowskim nie byl w Radzie'
Radni KŁ i WM radzili w radzie jeszcze zanim DB się w świecie radnych pojawił. Nie wiesz ale się brzydko mądrujesz? Zwyczajnie kłamiesz? A może jedno ci w głowie, dowalić DB?

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 9:37

Głos na DK wykluczony, bez komentarza. I nie na KŁ po tych kilku latach brzydkiego niszczenia ludzi, lansowania wiadomo kogo, rozwalenia paru rzeczy, ogólnym zastoju, 'żłobku' i innych słowach na wiatr. DB (to on jest ta czwartą osobą?) widzę jako poświęconego jedynie budowaniu własnej kariery. Kto zostaje? Może zostanie wybrana i będzie świetna. Ale przecież to nie anioł bez wad i na białym koniu. Jeśli nawet nie sympatyzuje z PO a jednak wniesiona na plecach PO/Razem chce zaistnieć i zaraz potem się od nich oderwać? Nielojalne i nierealne. I to ona, ta od 'jeszcze tego pożałujecie' bo ją czymśuczennice na otrzęsinach posmarowały, zmierzwiły włosy?

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 9:55

I pożałowały te uczennice? Nie bądź śmieszny. Ale argument. Pewnie aniołem nie jest ale w stosunku do pozostałych kandydatów - prawie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 14:16

Obecna władza to porażka to fakt ale zastoju, stagnacji i ruiny też nie widzę a poprzednia władza nie zrobiła wiele więcej przez 20 lat.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem