Wybory samorządowe 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 36 z 87

Wiesiek 19-09-18 17:29

Tołdi w poprzedniej kampani obiecywał że będzie budował kamieniczki i kawejki teraz obiecuje że będzie budował osiedla mieszkalne

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Lubotynia 19-09-18 18:23
Gość :

Trafiłeś jak kulą w płot. Pani Zuzanna (Zuzia mówi się do małej dziewczynki) była bardzo zaangażowaną radną Młodzieżowej Rady Miasta. Ma pojęcie, po co kandyduje się do rady nie gorsze niż wielu starszych od Niej. Poza tym prawo pozwala kandydować od 18 roku życia. W czym upatrujesz tu cyrku?

Hej chłopaki i dziewczyny z Lubotynia i okolic Tołdi krawaciarz śmieje się z naszej koleżanki . Ja też mam osiemnaście lat i mam wielu kolegów i koleżanek w podobnym wieku . W naszej wiosce nie pozwolimy śmiać się z młodych i z nas .

Odpowiedz Cytuj
TenKtoryKroczyMiedzyRzedami 19-09-18 18:45

Klamczuszek nagle zobaczyl potrzebe budowania nowych osiedli. A kiedy byl wice to takowej nie widzial. Aaa byl wtedy zajety wazniejszym sprawami ... np lansowanie siebie cyrkami na scenie. Obieca jeszcze prywatny odrzutowiec dla kazdego bo co to takiego dla klamczuszka malego. Klamczuszku skoncz, wstydu oszczedz!

Odpowiedz Cytuj
Kieczanka 19-09-18 20:24

Kłamczuszek nie wie,ze od kłamania rośnie nosek,a nie głosy...

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-09-18 20:40

Nie bardzo rozumiem dlaczego cyrk! Może warto się pochylić i dowiedzieć czegoś, zanim się podejmie krytyki. Młoda nie znaczy głupia! A co się tyczy doświadczenia, to właśnie Ta młoda osoba należała do Młodzieżowej Rady Miejskiej i dzięki temu ma większe odbycie w temacie niż nie jeden kandydat z dużo wyższa metryką. Reasumując, gdzie tu jest cyrk???

Odpowiedz Cytuj
Kret 19-09-18 20:48

Piszecie tu Panstwo że nasz Daryjusz ma nawet super kandydatów na Radnych a ja bym sie ztym nie zgodzil wszyscy oni są przekupni i ulegli naszemu klamczuszkowi bo każdemu z nich coś obiecal mi też obiecywal tylko ja się nie zgodzilem jednej z kandydatek obiecal że będzie kleił pierogi przez 1 miesiąc innej albo nowe organy w kościele albo że zrobi jej porzadek w obejściu bo jak twierdzi on sam nie mial gdzie podpisac dokumentów bo taki nielad delikatnie powiedziane albo wydoi krowy.Zastanawiajaca jest sprawa z prezesem DW co jemu obiecal bo niewiem czy on jest świadomy tego ale po wyborze na radnego bedzie musial zrezygnować z Prezesostwa w klubie sportowym ponieważ dziala na mieniu gminnym. Co mu Daryjusz obiecal to jest owiane wielka tajemnica . Atak apropo naszego DW to niejest taki krysztalowy jak go niektórzy opisuja poniewaz ulegl obiecanka Daryjusza , ale to wszystko po jakimś czasie wyjdzie na jaw.

Odpowiedz Cytuj
WorekKosci 19-09-18 21:15

Ludzie musimy wszyscy glosowac na klamczuszka. Wlasnie oglosil ze negocjuje dostep do morza dla Kietrza.

Odpowiedz Cytuj
Michał 19-09-18 21:20

Daro nie jestem Twoim przeciwnikiem , ale zastanawiam się jak Ty zamierzasz kierować swoim urzędem jak wygrasz ? A wymaga to naprawde dobrego gospodarowania , jak nie umiesz zarządzać własnym portfelem. Taki świetny , znany , lubiany i pracowity menager powinien posiadać piękny dom , wypasioną fure przed garażem a Ty co?Ja bym się bał powierzyć Tobie nawet pięć złotych.

Odpowiedz Cytuj
Znajomy 19-09-18 22:12

Nie interesuje mnie co obiecał Tołdi DW.Ale cieszę się ze mieszka w tym samym okręgu i ma mój głos.Osoba od dawna publiczna przez swoją pasję do sportu szczególnie wśród młodzieży. Oby jak najwięcej było takich DW.W Gminie

Odpowiedz Cytuj
Znajomy 19-09-18 22:55

A mnie się wydaje że to żadna tajemnica.Sekretarz z obecnym co było wcześniej pisane podpadli u prezesa.Więc chce sprawy wziąść w swoje ręce a że DK.zagadal to prezes wykorzystuje DK.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem