Dwa światy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Szwajcar 17-10-17 17:52

Utworzyły się dwa obozy: obóz 'władzy' i opozycja wraz ze starostą. I jedni i drudzy mają wiele za uszami. Czy jedyne co możemy zrobić to czytać jak obie ekipy opluwają się w swych propagandowych pisemkach?

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-10-17 19:23

Hej-hej. Mnie też ani jedni, ani drudzy nie podchodzą. Także długoplanowo, wyborczo. Możemy ich nie czytać.; i nie głosować na Tych i na Tamtych. Czy będzie ktoś spoza dwu zaklętych kręgów, oto jest pytanie.

Odpowiedz Cytuj
Zwyczajna kietrzanka 17-10-17 20:00

Czytać można,ale ze zrozumieniem i dopiero wtedy wyciągać wnioski.Nie stoję po żadnej ze stron.Sama widzę,jak inne gminy się rozwijają.Jakoś wspólnie współpracują i patrzą w przyszłość.Tylko można takim gminom pozazdrościć.

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-10-17 22:08

Przychylam się do powyższej wypowiedzi. Oceńcie Państwo sami co obecna nasza władza zrobiła dobrego dla naszej Gminy. Tak zrobiła pozwalniała wszystkich kierowników referatów w Gminie ( niektórzy sami się zwolnili bo meli wszystkiego dość) pozostał tylko kameleon sekretarz i nieznająca się na niczym pani kadrowa. Tak wygląda Dobra Zmiana w naszej Gminie. Czy o to nam chodziło. Powinniśmy z zazdrością popatrzeć na inne ościenne Gminy jak korzystają z dotacji Unijnych( Branice,Baborów, Głubczyce) kiedyś te gminy nam zazdrościły inwestycji jakie u nas powstawały.

Odpowiedz Cytuj
UeF7 18-10-17 8:41

Nasz burmistrz to niezły kłamczuszek, łasy na pochwały - jak mało kto! Tylko za co go chwalić... .

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-10-17 9:06

Ościenna gmina to także Pietrowice W. Jest się czego od nich uczyć. Ale można odwrócić głowę i nie słyszeć, nie widzieć. Kietrz? Gdzie to? Koło Pietrowic Wielkich.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 21-10-17 20:40

Tak ... tak jeden świat to Urząd w którym się wiele dzieje a drugi - mieszkańcy, ślepo wierzący w praworządność, sprawiedliwość .....i...., ale jakie to będzie miało znaczenie za tydzień, miesiąc, rok, dla nas szaraków, czy nie mamy większych zmartwień - czy nie powinna nas bardziej obchodzić rodzina, bliscy, nasze zdrowie - najważniejsze chyba. Psy szczekają a karawana idzie dalej. Tego się trzymajmy. Zaprośmy dawno nie widzianą kuzynkę lub kuzyna na kawę, porozmawiajmy o tym co nas cieszy co boli,to naprawdę będzie lepsze od zastanawiania się kto i dlaczego zawinił, że w gminie dzieje się tak, jak się dzieje. Pozdrawiam wszystkich którzy wytrwali w tym cyrku. Życzę dalszego wytrwania - psy szczekają - a karawana idzie dalej.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem