Kietrz pomaga

Strona 1 z 3

Grey 14-01-18 0:56

Obserwujemy ostatnio u nas prawdziwy wysyp akcji charytatywnych. Źle że jest ich tak dużo, bo to znaczy, że nasi mieszkańcy chorują i to ciężko. Piękne jest to że się jednoczymy.I tu powstaje pytanie jak w tym wszystkim widzicie naszych włodarzy? Bo ja myślę że są warci jedynie krytyki.A już dzisiejszy dzień to prawdziwy szczyt obojętności w ich wydaniu.

Gość 14-01-18 10:09

Idealie potrafią wpisać sie zw każdą inicjatywę i pochwalić sie obecnością na niej. Tylko organizatorzy mają informację, cz oprócz tego, że na zdjęciach zawsze się załapią, to czy w jakiś sposób im ułatwiają organizowanie wydarzeń, pomagają. Chyba na Szymonka zaangażował sie przewodniczący DB, ale czy sam przeznaczył większą kwotę, czy to tylko zachęcanie, ciężko powiedzieć. Radni nie dali wtedy ani złotówki, co było na nagraniu z sesji. Na pewno propewna partia - nie będą się wychylać i ani słowa o WOŚP w Kietrzu.

Baśka 14-01-18 10:57

Ok, WOŚPu nie nawidzą. Ale wczoraj był bieg dla Aja, który pracuje w gminie. Dlaczego władzy tam nie było? Cały urząd się włączył. Ale znieczulica.

Mieszkanka 14-01-18 11:13

Myślę, że pracownicy urzędu doskonale wiedzą, jak bardzo Pan Burmistrz zaangażował się w akcję pomocy dla Pana Arka. Jednak milczą. Bo co mają powiedzieć... Każdy ma własne sumienie i wie, co zrobił aby wesprzeć P. Arka - czy to finansowo, czy też po prostu dobrymi myślami, modlitwą. Okazane dobro zawsze wraca. Nie można być obojętnym wobec takiej tragedii i udawać, że nic się nie dzieje, udawać że się tego nie dostrzega. Wszyscy odpowiemy kiedyś przed tym jedynym.A Gryf zorganizował wspaniała akcję. Brawo chłopaki i dziewczyny ????

Nikt ważny 14-01-18 12:17

Przykre jest patrzeć na zachowanie władzy i totalną znieczulicę z ich strony. Łatwiej i lepiej im zamieszczać zdjęcia i informację w sprawie błąkających się zwierząt aniżeli wzięcie udziału w akcji charytatywnej i to jeszcze osoby, która jest pracownikiem Urzędu Miejskiego. Mam tylko nadzieję, że ludzie, którzy popierają ich rządy zobaczą wkońcu, że ich włodarze są pozbawieni serca, jakichkolwiek uczuć dla drugiej osoby (oczywiście oprócz nich samych). Oby w przyszłości to do nich nie wróciło z podwójną siłą bo nie będzie za wielu chętnym żeby im pomóc...

Gość 14-01-18 13:10

Autor 14-01-2018 11:17:03 Przykre jest patrzeć na zachowanie władzy i totalną znieczulicę z ich strony. Łatwiej i lepiej im zamieszczać zdjęcia i informację w sprawie błąkających się zwierząt aniżeli wzięcie udziału w akcji charytatywnej i to jeszcze osoby, która jest pracownikiem Urzędu Miejskiego. Mam tylko nadzieję, że ludzie, którzy popierają ich rządy zobaczą wkońcu, że ich włodarze są pozbawieni serca, jakichkolwiek uczuć dla drugiej osoby (oczywiście oprócz nich samych). Oby w przyszłości to do nich nie wróciło z podwójną siłą bo nie będzie za wielu chętnym żeby im pomóc...
Zdjęcia błąkających się psów - spróbuj znaleźć na stronie naszej gminy Jeden jedyny raz widziałem, bo może nikt się nie zgłosi i trzeba będzie płacić za schronisko, to lepiej udawać, że nie ma problemu. Patrząc a posty od najnowszych to są informacje z GOK, bieg wyklętych (na marzec, więc 100 razy powtórzą, bo to najważniejsi bohaterowie ostatnich dwóch lat), wizyta senatora z PiS, sprzedaż miejsca reklamowego na basenie (może ktoś chce kupić?), znowu oferta GOK, zabawa dla Darii, awaria, podziękowania za zabawę dla Szymonka (podpięli sie pd podziękowania zespołu :sick, zmiana nazwy klubu piłkarskiego, bieg dla Arka (tym razem nie udostępnili, bo to event Gryfu ), dupochron z Raciborską, bo ZDW unieważnił przetarg, e-meldunek, ferie zimowe na basenie, 90 lat zakonu, znaleziony kotek, petycja o chodnik w Rozumicach, prośba o pomoc dla Darii, podziękowanie do sanatora PiS, konkurs na iluminacje świąteczną (sa już wyniki?). To wynika z tego, ze od początku stycznia raz tylko o zwierzętach, 2 razy o tym samym senatorze

Gość 14-01-18 14:47

Nie jestem w stanie zrozumieć poczynań obecnej władzy. trudno wyobrazić mi sobie Arka, jak musi się czuć. Wiadomo, że rodzina w chorobie jest najważniejsza, jednak w pracy spędzamy 8 godzin dziennie, na szczęście pracownicy pokazali się z jak najlepszej strony, byli obecni, Ci co już nie pracują, bo zostali zwolnieni, byli emeryci. nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Wielkie brawa dla Gryfu, wspaniała inicjatywa, wspaniali przyjaciele. natomiast to co odwalili włodarze, poniżej krytyki. Gdzie się podział nadworny fotograf, dlaczego dokumentują każdą inną ważną lub mniej ważną sprawę, a tu bieg charytatywny i to pracownika urzędu. wstyd. Arek walcz, i wygraj. Dużo wytrwałości dla Ciebie i rodziny.

Lokalny 14-01-18 19:00

KIETRZ POMAGA, GMINA NIE POMAGA Super inicjatywa, mimo zimna i bardzo krótkiego czasu jaki mieli organizatorzy na przygotowanie imprezy, przyszło więcej osób na bieg niż organizowany z okazji Dni Kietrza. Dobrzy ludzie wspierali całą akcje, widocznie Krzysztof Łobos nie ma dobrego serca aby ich wspierać w tych trudnych chwilach. Pogratulować też można Telewizji internetowej Kietrz, której również zabrakło. Gratuluje rzetelności dziennikarskiej ;-) Mimo tego nikt za wami nie tęsknił !!!

Gość 14-01-18 23:52

Po co komu obecność KIT- u? Żeby uchwycić wiekopomny moment z burmistrzem w tle?,??Niech się promuje za swoje pieniądze a nie za nasze. Kto nas pytał czy chcemy taką telwizję? ??No kto? I czy ten rynek chcemy rozpieprzony juz kolejny miesiąc i jakby zamarły? ??? Ludzie jak długo nam to przyjdzie znosić???? Ile jeszcze????

Gość 15-01-18 10:06

Tak właśnie. Życie jest krótkie, gmina biedna. Zamiast dawać nam niezliczone okazje by cieszyć się, że tu jesteśmy, zachęcać do czynienia dobra, lubienia siebie nawzajem jest odgórna i oddolna polityka 'skłócaj i rządź'. A robią to robią świętoszki pobożnisie.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem