Kietrz pomaga

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

Hichaczek 19-01-18 0:38

Ty tak na serio? Że jak NTO wybierze Księciunia na człowieka roku, to nie wiem jaka TV do nas zajedzie? Chyba TV KIT, ewentualnie TVP Opole Bo to taki zaszczytny tytuł, wystarczy żeby mama Cię kochała lub żona czy kumpel i podali Twoją kandydaturę - z Księciuniem rywalizuje w tej samej kategorii sołtys Pomorzowic i sołtyska Pilszcza Wiesz w ogóle gdzie są Pomorzowice, bo może do nic przyjedzie TV i czeka ich świetlana przyszłość.

Odpowiedz Cytuj
Dok 19-01-18 10:06

A kandydatury organisty z parciem nikt nie zgłaszał?

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-02-18 22:32

Szkoda że tak się dzieje w naszym małym miasteczku.Ale to co robi ten Pan nowy w klubie piłkarskim to cieszy chłopaki wychodzą na zewnątrz stają się a polityczni.Śledzę poczynania grupy kolarskiej którą prowadzi ten sam Pan i zadaję pytanie jak znajduje na to czas ponoć firma to obszar Polski to grypa kolarska czwórka dzieci i od pół roku wspomaga i kieruje wlokniarzem.Od znajomych wiem że wychował się na Krotoszynie potem wyjechał i wrócił do Kietrza po kilkunastu latach by jego dzieci chodziły do tej samej szkoły.I że obiecał żonie że nie będzie kandydował do naszego ratusza szkoda bo takich za radnych brakuje w naszym miasteczku. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-02-18 7:08

Autor 07-02-2018 21:32:36 Szkoda że tak się dzieje w naszym małym miasteczku.Ale to co robi ten Pan nowy w klubie piłkarskim to cieszy chłopaki wychodzą na zewnątrz stają się a polityczni.Śledzę poczynania grupy kolarskiej którą prowadzi ten sam Pan i zadaję pytanie jak znajduje na to czas ponoć firma to obszar Polski to grypa kolarska czwórka dzieci i od pół roku wspomaga i kieruje wlokniarzem.Od znajomych wiem że wychował się na Krotoszynie potem wyjechał i wrócił do Kietrza po kilkunastu latach by jego dzieci chodziły do tej samej szkoły.I że obiecał żonie że nie będzie kandydował do naszego ratusza szkoda bo takich za radnych brakuje w naszym miasteczku. Pozdrawiam
Oj, chyba jednak ten Pan będzie kandydował i złamie obietnicę daną żonie????Bo wyraźnie robi sobie tu kampanię reklamową????

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-02-18 8:24

'Sorry taki mamy klimat' w gminie? Może lepiej z góry nie zakładać żadnych podejrzeń, dobrze myśleć o ludziach i w najgorszym wypadku wyjść na naiwniaka. To chyba lepsze niż być podejrzliwym złośliwcem? Mnie się wydaje, że nasz 'klimat' często odstrasza ludzi od społecznego zaangażowania. Zaraz są pytania 'co z tego ma', 'ile na tym zarobił', 'o co naprawdę chodzi', 'kto go popiera'.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem