Misiewicze Gminy Kietrz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Enter 18-12-17 21:11

Czy może ktoś coś napisze na temat Misiewiczy naszej Gminy. A może ich niema w naszej gminie

Odpowiedz Cytuj
Gość 18-12-17 22:00

Nie jest to zniesławianie nosiciela nazwiska (tego M. spod (Warszawa)?

Odpowiedz Cytuj
Historyk 19-12-17 14:44

Akcja wzięła swoją nazwę od nazwiska Bartłomieja Misiewicza, rzecznika prasowego ministra obrony narodowej, który otrzymał Złoty Medal za Zasługi dla Obronności oraz został członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej, mimo że nie ma ukończonego kursu dla członków rad nadzorczych, a nawet nie skończył studiów. Po nagłośnieniu tej sprawy przestał być rzecznikiem w MON i nie jest już w radzie nadzorczej PGZ.

Odpowiedz Cytuj
Luz 19-12-17 15:07

O tak znam kilku: DB, ukończył pedagogikę i zarządzanie to wystarczający bilet na kierownika ARiMR, bo ukończył. T.O. też coś ,,studiował``i musiał to być poważny kierunek, skoro pracuje jako doradca dużej firmy w Kietrzu. K.M. gruntownie wykształcony toteż bez koneksji widzę przed nim .... generalskie apanaże, a póki co to KIT.

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-12-17 0:20

Czyżby ten T.O to jest ten były kandydat na burmistrza Kietrza. Czegoś tu nie rozumie nie tak tak dawno stał na czele tych którzy chcieli zabrać pole z dużej firmy z Kietrza a dzisiaj jest doradcą zarządu.Ot to dobra zmiana i korytko wgodne.

Odpowiedz Cytuj
Gość 29-12-17 8:46

Jak ten TO jest oddany dla naszej malej ojczyzny czyli Gminy.Najpierw poprzez koneksje polityczne załatwił sobie ciepłą i bardzo dobrze płatną posadkę w największym przedsiębiorstwie naszej gminy a teraz krytykuje wszystkich za wszystko nawet tych którzy starają się zrobić coś pożytecznego dla naszej Gminy. Przykładem może być jego krytyka na Facebooku Gminy Urzędu Marszałkowskiego za to, że w 2018 roku rozpoczną generalny remont drogi 416 przebiegającej przez Kietrz i Starostwo Powiatowe w Głubczycach za to ,że w 2018 przeprowadzą modernizację drogi Kietrz Czerwonków twierdząc , że to kampania przedwyborcza.Ot to wspaniały przykład karierowicza nie dba o dobro wspólne tylko o własne ego. Może w przyszłorocznych wyborach będzie startował na burmistrza to wtedy ocenimy go za jego hipokryzje.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-18 11:55

Proszę Państwa obiecalem sobie że nigdy nie bede pisal na tym forum ale wydarzenia ostatnich dni zmusily mnie do tego aby zmienić zdanie.A mianowice chodzi o wymiane komentarzy kandydatki na Burmistrza Pani Doroty z Radnym Powiatowym Panem Tomaszem O na Fb KWW RDGK odnośnie jej prznależności partyjnej bo startuje z polecenia Pana Koziny a on jest czlonkiem PO a jego syn pracuje na wysypisku. Polecam aby zainteresowani zapoznali sie z ta wymiana bo warto. Prosze Państwa gdzie my jesteśmy gdzie żyjemy jak osoba tak niewiarygodna zarzuca komuś niedoskonalośc a sama jest niefer. Wspomne o niektórych sprawach Pana T mianowicie dodatkowa praca w naszej Kietrzańskiej spólce jako doradca pomimo że nadal pracuje na kopalni i w spólce tej osiaga niewiarygodne zarobki za 6 miesiecy uzyskal 35 tys zł dowodem tego może być link do jego oświadczenia majątkowego [LINK]
proszę sie zapoznać , nastepna żecz to dzierżawa pola przez brata pana T z Agencji Rolnej i Szklarni z Kombinatu Rolnego Czy taki czlowiek może komuś zarzucac ze gdzieś pracuje a on nie pracuje a pobiera kolosalne sumy za nic nierobienie. Mam nadzieje że wlodarze parti do jakiej on należy zainteresuja się sie jego kariera bo wstyd. Panie Prezesie spolki jaka go zatrudnila czy Pan postapil fer czy dostal pan polecenie?

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-10-18 12:42

To prawda Tomasz Ogień to człowiek bez wstydu i bez skrupułów. Jest zadufany w sobie i tylko jego ja jest na pierwszym miejscu. Zachowuje się w sposób agresywny do ludzi, którzy mają inne zdanie. Fanatyk PIS-u w sposób nie kulturalny zwraca się z komentarzami na fb dobrze pokazuje to wpis Ognia na fb gdzie zwraca się do Kukuczki. Tomasz przemyśl swoje zachowanie sam masz posadę w kombinacie przez układy a kogoś oskarżasz o układy. Jeśli Pan Kozina poparł Panią Dorotę to ja nie czuję w tym jakiegoś układu. Nie znam Pani Doroty ale uważam, że jest najlepszą opcją w nadchodzących wyborach. Panowie jak KŁ, DK, DB "Trzej Muszkieterowie" pokazali na co ich stać czyli na nic bo nic nie potrafią tylko się lansować. Tomaszu Ty popierasz Krzyśka Ł. i nikt Ciebie za to nie krytykuje. Ludzie trochę samokrytyki popatrzcie najpierw co sobą reprezentujecie. Bo dla mnie ktoś kto dopiero robi studia a nie studiował od razu po szkole średniej to dla mnie to żaden wykształcony człowiek.

Odpowiedz Cytuj
Kietrzanka 04-10-18 13:30

No niestety są tacy ludzie że sposzczegają igłe w stogu u sąsiada a nie widzą belki na swoim podwórku tak Tomaszu .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem