Misiewicze Gminy Kietrz

Enter 18-12-17 21:11

Czy może ktoś coś napisze na temat Misiewiczy naszej Gminy. A może ich niema w naszej gminie

Gość 18-12-17 22:00

Nie jest to zniesławianie nosiciela nazwiska (tego M. spod (Warszawa)?

Historyk 19-12-17 14:44

Akcja wzięła swoją nazwę od nazwiska Bartłomieja Misiewicza, rzecznika prasowego ministra obrony narodowej, który otrzymał Złoty Medal za Zasługi dla Obronności oraz został członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej, mimo że nie ma ukończonego kursu dla członków rad nadzorczych, a nawet nie skończył studiów. Po nagłośnieniu tej sprawy przestał być rzecznikiem w MON i nie jest już w radzie nadzorczej PGZ.

Luz 19-12-17 15:07

O tak znam kilku: DB, ukończył pedagogikę i zarządzanie to wystarczający bilet na kierownika ARiMR, bo ukończył. T.O. też coś ,,studiował``i musiał to być poważny kierunek, skoro pracuje jako doradca dużej firmy w Kietrzu. K.M. gruntownie wykształcony toteż bez koneksji widzę przed nim .... generalskie apanaże, a póki co to KIT.

Gość 23-12-17 0:20

Czyżby ten T.O to jest ten były kandydat na burmistrza Kietrza. Czegoś tu nie rozumie nie tak tak dawno stał na czele tych którzy chcieli zabrać pole z dużej firmy z Kietrza a dzisiaj jest doradcą zarządu.Ot to dobra zmiana i korytko wgodne.

Zuch182 28-12-17 21:32

Dokładnie ten sam...

Gość 29-12-17 8:46

Jak ten TO jest oddany dla naszej malej ojczyzny czyli Gminy.Najpierw poprzez koneksje polityczne załatwił sobie ciepłą i bardzo dobrze płatną posadkę w największym przedsiębiorstwie naszej gminy a teraz krytykuje wszystkich za wszystko nawet tych którzy starają się zrobić coś pożytecznego dla naszej Gminy. Przykładem może być jego krytyka na Facebooku Gminy Urzędu Marszałkowskiego za to, że w 2018 roku rozpoczną generalny remont drogi 416 przebiegającej przez Kietrz i Starostwo Powiatowe w Głubczycach za to ,że w 2018 przeprowadzą modernizację drogi Kietrz Czerwonków twierdząc , że to kampania przedwyborcza.Ot to wspaniały przykład karierowicza nie dba o dobro wspólne tylko o własne ego. Może w przyszłorocznych wyborach będzie startował na burmistrza to wtedy ocenimy go za jego hipokryzje.Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem