Odwołany

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 14

Gość 02-09-18 8:45

D.P. - Platforma Obywatelska
D.K. - Bezpartyjny
K.Ł. - PIS
D.B.- Solidarna Polska

Odpowiedz Cytuj
Mama 02-09-18 9:09

Widze , że nasi Panowie czują zagrożenie a wszczegolności Toldi przypisuja Panią Dorote do PO , Smiech na sali z tego co ja wiem Pani Dorota jest apolityczna. Ja jestem zwolenniczką PIS a i tak bede glosowala na Panią Dorote. A co do Toldiego to on dla osiagnięcia własnej korzyści sprzedał by duszę diabłu. Nam nie potrzeba polityków a ludzi pracowitych , normalnych i umiejacych wspólpracować ze wszystkimi. Tak na podsumowanie niech będą znamienne slowa jednej z piosenek " Ale to już było i nie wróci więcej"

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 02-09-18 17:00

Wierzę w mądrość mieszkańców naszego miasteczka i całej gminy. Wierzę, że nie dadzą się już oszukać i zamiast czczych obietnic i kłamstw zagłosują na prawdę. A powrót do normalności może zagwarantowac nam tylko Pani Dorota.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 18:33

Jasne Pani Dorota to prawda w tle z dwoma Jozkami i ekipa hahahaha

Odpowiedz Cytuj
Roman 03-09-18 19:44

Twoja Toudi prawda szydercza do pięt jej nie dorosłeś a szczegulnie w prawdzie , patrzysz w oczy i kłamiesz i tak będziesz chodził po ulicach jak bezdomny i będziesz kłamał

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-09-18 9:01

Tołdi – Ty swoje 5 minut już miałeś. Pokazałeś butę, pychę i brak poszanowania dla ludzi. Brakuje Ci wiarygodności, taktu, ogłady i wykształcenia. Swoją kampanię powinieneś zacząć przede wszystkim od przeprosin tych, których swoim zachowaniem zawiodłeś.
Wypadałoby też odpowiedzieć na fundamentalne pytanie…. . – Dlaczego objąłeś stanowisko zastępcy burmistrza skoro w prowadzonej przez Ciebie (notabene prymitywnej i brudnej) kampanii wyborczej obecnego jeszcze burmistrza - tego stanowiska miało nie być?....
Jesteś winien wyborcom wytłumaczenie tego faktu.
W Twoją metamorfozę nie wierzę, jesteś zarozumiałym arogantem a ogon podkuliłeś jedynie na chwilę.

Nie szanowałeś ludzi – nawet starszych i dużo mądrzejszych od siebie. Lansowałeś siebie przy każdej nadarzającej się okazji, biorąc przykład ze swojego szefa. .
Takiego samorządowca nam już nie trzeba.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-09-18 3:55

Tołdi wije się jak w ukropie. Zwiedza gminę jakby był już jej włodarzem, więc chyba... nie pracuje? Mamy wśród kandydatów bezrobotnego. To co, ludzie, głosujemy, trzeba chłopa poratować i dać mu robotę. On ma swoje potrzeby, tak napisał w odezwie do narodu musi utrzymać "mieszkanie, rodzinę, samochód".

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-09-18 8:11

Tołdi jest przyparty do muru. Wizja powrotu na rusztowanie nie jest ciekawa.... . No i jak tu słuchać Pańskiej Trąby z takimi ambicjami.

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-09-18 8:59

Naiwni radośnie głosowaliśmy na KŁ, Naprawiacza teraz kolejni mają swoją bajkę i cel, Nasza Pani ma wygrać.
'Jasne Pani Dorota to prawda w tle z dwoma Jozkami i ekipa hahahaha.'
Ucieszę się, jeśli zdarzy się Cud nad Troją- pojawi czarodziejka burmistrz, zamieni w martwe kamienie potwory ze swego komitetu, będzie samodzielnie i mądrze rządzić.
Ja nie mam żadnych pretensji do DK, że został vice, pretensje mam do KŁ i całego WD. Na tacy podali koledze funkcję, durniów zrobili z wyborców, wymusili dodatkowe wybory uzupełniające i ciąg dalszy. Nie ważne już czy nie widzieli co reprezentuje sobą DK, czy też nie miało to dla nich znaczenia

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-09-18 11:27

Mam nadzieję, że DPB będzie unikać samodzielności w rządzeniu wzorowanej na DK i KŁ. Bo to nie jest samodzielność tylko autorytaryzm. Ja, ja, ja wiem najlepiej. No to mamy, widzimy do czego ich wiedzą doprowadziła. Samodzielność polega na tym, że się słucha ekspertów i słyszy ich, a potem podejmuje decyzje.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem