Pan Organista

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 6

Mały 12-11-17 21:45

Czy może mnie ktoś oświecić, co to za obca delegacja składała wczoraj kwiaty pod naszą tablicą na łamańcu? I dlaczego nasz Organista do nich się tak przyspawał? Na filmiku to wyraźnie widać, że nie idzie on jak każdy zwykły mieszkaniec tylko z tamtymi. O co kaman ?

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-11-17 6:52

Autor 12-11-2017 21:24:41 Na jakim filmiku?
Chyba chodzi o filmik na fejsbuku na profilu troja net. Jest taki rzeczywiście jak te delegacje składają wiązanki kwiatów.

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-11-17 10:04

A te powtarzające się lokalne ciekawostki to prawda? Te o zamykaniu wyjścia z chóru i zmykaniu, żeby inne osoby zostały w pustym kościele?

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-11-17 12:18

A to Państwo nie wiecie,że nasz Pan Organista rozpoczął kampanię wyborczą . Pokazuje się z osobami będącymi aktualnie u władzy jak na załączonym obrazku (filmiku) na profilu Troja net. W miesiącu październiku dał zwyczajowo jak zawsze przed wyborami koncert w kościele w Nasiedlu pokazuje to także Troja net. Wymowne jest zdjęcie przed ołtarzem chyba proboszcza z Nasiedla i dwóch panów muzyków. Coż to byl za koncert i dlaczego w Nasiedlu. Ponoć księża są apolityczni i nie uprawiają polityki. Domówcie sobie Państwo samiczy tak jest.

Odpowiedz Cytuj
Użhytr 14-11-17 9:10

Organista ma silne parcie na szkło. Ta niemoc spowodowana jest chęcią - i to już od lat - zostania radnym, albo kimś znaczącym w naszym zapyziałym grajdole. Sądzę, że tak mocne parcie - widoczne u tego Pana - nie wróży nam nic dobrego w przyszłości.

Odpowiedz Cytuj
Ala 14-11-17 9:26

Czyżby to był ten ksiądz z Nasiedla, który w dniu wyborów parlamentarnych instruował wiernych jak mają głosować na jedno wierne ugrupowanie partyjne, ponoć jest nagranie z jego wystąpienia.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 14-11-17 22:58

Tak tak kampania rozpoczęta, niestety na burmistrza! Żeby trak chociaż na Radnego! Ale to przyklejenie się do delegacji Pisu szok!!! Masakra co można zrobić dla przysłowiowej "kariery". Obecność w Domu Kultury na 11 listopada... A gdzie Pan Panie Krystianie był przez 3 lata wcześniej, a nie teraz rok przed wyborami. Oj nie ładnie... Pewnie myśli, ze do trzech razy sztuka, a to błąd- pomyłka. Tu nawet partia rządząca nie pomoże. Czy to nie szkoda życia, na takie marzenia nieosiągalne.

Odpowiedz Cytuj
Gość 16-11-17 9:34

W Głubczycach odbyły się wybory do struktur PiS. Pan Organista również wziął w nich udział. Na zdjęciach z fejsbuka widać jak rączkę podnosi. I wszystko stało się jasne dla tych co dotąd mieli jakieś wątpliwości????

Odpowiedz Cytuj
Jkiuyt 17-11-17 21:52

Szykuje się kolejna dobra zmiana!!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem