Pan Organista

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 6

Gość 23-11-17 10:03

Ludzie, ratunku. Wg własnych wyborczych materiałów skacze z posady na posadę, z komitetu na komitet, niczego pozytywnego dotąd nie zrobił. Będzie normalnie przez kilka lat współpracował z ludźmi (radnymi)? Ma rozum i wiedzę, umiejętności by zdrowo czymkolwiek zarządzać? Damy mu gminny portfel?

Odpowiedz Cytuj
Asd 23-11-17 15:56

Boże chroń nas przed panem organistą.. znowu w ulotkach wyborczych przeczytamy o człowieku wybitnych o jego licznych publikacjach...także zagranicznych!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-11-17 20:59

Autor 23-11-2017 09:03:38 Ludzie, ratunku. Wg własnych wyborczych materiałów skacze z posady na posadę, z komitetu na komitet, niczego pozytywnego dotąd nie zrobił. Będzie normalnie przez kilka lat współpracował z ludźmi (radnymi)? Ma rozum i wiedzę, umiejętności by zdrowo czymkolwiek zarządzać? Damy mu gminny portfel?
a obecny umie współpracować? teraz wychodzi, że nie, ajk był wczesniej radnym też był zawsze na nie czym on umie zarządząć? szkołą mu nie szło, bo teraz kwitnie, czyli jego wina była gminą też nie, bo marazm i bylejakość nastała

Odpowiedz Cytuj
Kwitek 24-11-17 9:29

Po ostatnich doświadczeniach z naszymi wybrańcami - nad kolejnym wyborem - trzeba dobrze się zastanowić. Organista - do niczego mnie nie przekona. Od lat usiłuje załapać się na cokolwiek.

Odpowiedz Cytuj
Zaratustra 24-11-17 19:11

Być może to Jego czas? Do odrodzenia ludzkości wszak doszło po potopie. Przyśpieszmy ten potop.

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-11-17 19:20

Nie rozumiem. Niektórzy najwyraźniej piszą, że skoro obecny ma pewne wady, to następny też MOŻE takie same mieć. Nie chodzi o to, żeby następca nie miał/ nie miała podstawowych minusów? (Oczywiście, żeby ten ktoś miał też pożądane pozytywne cechy.)

Odpowiedz Cytuj
Zaratustra 24-11-17 20:56

Chodzi o to, że tylko ostateczny upadek wreszcie nas wyzwoli. Przybywaj nocy!

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-11-17 21:46

Autor 24-11-2017 19:56:39 Chodzi o to, że tylko ostateczny upadek wreszcie nas wyzwoli. Przybywaj nocy!
Noc już mamy. Czarną. Wyglądajmy świtu.... Ani KŁ, ani KS ani DK nam go nie zapewni. Może ktoś nie umoczony w rządzenie się pojawi?

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-11-17 8:15

Wydawało się, że KŁ będzie taką osobą, chyba dlatego tak wielu na niego zagłosowało, bo miało być proludzko i normalnie, i co z tego wyszło? Nic dla ludzi nie zrobił, kasy wcale nie zaoszczędził, ale cały czas zwala długi na poprzednika, tylko tamte są z inwestycji, a ten bierze kredyty na przetrwanie, bo inwestycji żadnych nie widać. Oni wszyscy po jednych pieniądzach - dospawani do koryta

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-11-17 10:41

... i apeluje, lamentuje, oskarża. Wg mnie jest w gminie kilka osób człowiek sprawdzonych i kompetentnych. U mnie np On i Ona ma 10/10 (Nazwiska zachowam dla siebie, nie chcę szkodzić tym osobom. Myślący, czytający wyborcze materiały bez trudu ich zauważają.) Jeśli tylko będą gdzieś na moich listach dostaną mój głos. Czy zechcą kandydować? W ostatnich wyborach odpadli, jak sądzę nie chciani przez wyborców wołających 'młodych, młodych'. No i wykolegowani na dalsze miejsca wyborczych list partyjnych. Masz 40 lat lub więcej? Jesteś kobietą? Błe. Potem Pisali na forum "Młodych, ale X nie.'

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem