Pan Organista

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 6

Gość 07-12-17 7:10

Autor 16-11-2017 08:34:32 W Głubczycach odbyły się wybory do struktur PiS. Pan Organista również wziął w nich udział. Na zdjęciach z fejsbuka widać jak rączkę podnosi. I wszystko stało się jasne dla tych co dotąd mieli jakieś wątpliwości????
Teraz to i ja nie mam wątpliwości. Dał fotorelację z pogrzebu śp księdza Gacki, który był człowiekiem o nieposzlakowanej uczciwości i szlachetności. Ale w tej fotorelacji to nie nasz Proboszcz jest najważniejszy, nie refleksja o przemijaniu i zaduma nad śmiercią. Najważniejszy jest KRYSTIAN.Krystian idzie, Krystian gra, Krystian śpiewa, Krystian stoi, Krystian myśli- każde zdjęcie -Krystian.Człowieku, wstydu nie masz. Ani taktu. Ani wyczucia.Schowaj ty się lepiej w mysią dziurę bo żal na ciebie patrzeć. Kampania na pogrzebie.Nie do wiary.

Odpowiedz Cytuj
Dudek 07-12-17 8:30

Kristian chce być podziwiany, wielbiony - za anielski śpiew,wygląd, pobożność, niezłomność, uczciwość, szlachetność i cholera wie co jeszcze - za to, że ktoś taki jak On istnieje. Coś na kształt obecnego księciunia. Jego parcie na koryto jest widoczne od lat, tylko czekać jak zacznie krążyć po domach i przekonywać do swojej kandydatury.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-12-17 9:18

Krystek, my wszyscy wiemy o co Ci chodzi, to widać od lat. Daj sobie siana. Takich samorządowców z parciem na poklask nam już nie trzeba, księciunia wystarczy.... . - I aż nadto. Graj, śpiewaj - i daj sobie spokój.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-12-17 10:01

Krystian, masz niezłą fuchę w kościele - kasujesz, blisko, pod nosem - więc się jej trzymaj. Niedouczonych samorządowców - bez szansy na zmianę repertuaru - już nam nie trzeba bo- Księciunia wystarczy. Daj sobie siana i odpuść. W Kietrzu nie o taką zmianę chodzi. Trzeba umieć pozyskać pieniądze, żeby w tym grajdole - jakim jest Kietrz, cokolwiek ruszyć. Ani dotychczasowy burmistrz, ani Ty - tego nie umiesz. Więc - daj sobie spokój. W tym grajdole - samorządowców, z parciem na szkło - nie takich trzeba.

Odpowiedz Cytuj
Gość 07-12-17 21:19

Ale z poparciem obecnej władzy, to nawet organista ma szansę. Oni potrafią załatwić wszystko czego poprzednicy nie umieli, może dla swoich w samorządach też znajdą potrzebną kasę i będą służyli rada i pomocą.

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-12-17 10:06

Organista na to śwista? Nikt nie wie kto będzie nam ścinał drzewa, apelował itp w następnej kadencj. Może jednak KS. Może jednak KŁ. Może DB tu, nie w stolicy będzie brylował. Jedni na wybory nie pójdą, drudzy zagłosują jakoś dla jaj, a 'kulturalni' tak mówią 21-11-2017 19:08:16 A my lubimy Pana Krystiana i będziemy na niego głosować. A Wy co tak źle na niego piszecie uciszcie sie- wy piepszeni repatrianci, rusy,co Wasze babki i dziadku tu w wagonach bydlęcych przyjechali.Widać brak kultury. P

Odpowiedz Cytuj
SERTTY 11-12-17 11:22

A w sprawie nowych koszy na śmieci pan organista milczy ? - nie zabiera głosu? Brak zdjęć, polemiki ... .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem