Studniówka 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Bywalec 19-01-18 19:42

Studniówka była ok! Szacun dla organizatorów. Szkoda tylko, ze nie wszyscy mają umiar! A dokładnie nauczyciele- 1 pani. Jak zawsze przecholowała! Ta pożal się boże polonistka to w niczym nie zna umiaru. Taką opinie złą szkole wyrabia. Niedobrze Uczyć nie potrafi, a balowanie ma opanowane. Wstyd, szkoda tylko reszty, bo fajni ludzie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 19-01-18 22:17

Mnie tam nie było, więc nie wiem. Nie lubię takiego publicznego rozliczania ludzi. W twoim tekście jest spora wpadka ortograficzna.

Odpowiedz Cytuj
Niebywalec 20-01-18 22:19

Autor 19-01-2018 18:42:59 Studniówka była ok! Szacun dla organizatorów. Szkoda tylko, ze nie wszyscy mają umiar! A dokładnie nauczyciele- 1 pani. Jak zawsze przecholowała! Ta pożal się boże polonistka to w niczym nie zna umiaru. Taką opinie złą szkole wyrabia. Niedobrze Uczyć nie potrafi, a balowanie ma opanowane. Wstyd, szkoda tylko reszty, bo fajni ludzie.
Tych polonistek w Zespole Szkół jest kilka. Wszystkim koło pióra zrobiłeś, mimo że chodzi ci o jedną. Taki był cel tego posta?

Odpowiedz Cytuj
Hki 20-01-18 23:22

Fatalny wpis, z rażącym błędem za który kiedyś - płaciło się oblaną maturą... .

Odpowiedz Cytuj
ZXC 21-01-18 0:41

Wpis nieprzemyślany... . Myślę, że po nim, z tych nauczycieli,którzy byli i bardzo chcieli aby ta marna studniówka, w grajdole Kietrz, wyglądała godnie - w przyszłości - nie będzie.... . Przykro.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-01-18 12:54

Jak świat światem niektórzy uczniowie śmiało przyprawiają gęby belfrom, zwłaszcza te o uwzięciu się i głupocie nauczyciela. Ludziska lubią słuchać brzydkich rzeczy o innych, nie każdy bierze pod uwagę rozmiar inteligencji informatora. Nauczycielom przyzwoitość nie pozwala informować ludziska o osobach z folkloru szkolnego, no i dobrze- niektóre z ciekawych inaczej wyrastają na fajnych, mądrych ludzi. Co byście powiedzieli np o ... (lat 15-17) dla zabawy wytrwale pierdzącym na lekcjach? Albo o ... i ... zaglądających pod spódnice nauczycielek? Łech, łech, łech.

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-01-18 19:17

A ja wiem z dobrze poinformowanego źrodła, że pan burmistrz po raz kolejny nie zaszczycił naszych maturzystów.Drodzy maturzyści pamiętajcie o tym lekceważeniu jak przyjdzie czas glosowania. I nie pozwólcie aby o tym zapomnieli Wasi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i sąsiedzi

Odpowiedz Cytuj
Ojka 21-01-18 21:53

To Najjaśniejszego z nominowanych w tym roku - podobnie jak i poprzednio - na studniówce nie było? Widać, że coś do tej szkoły wyraźnie czuje... . Chętnie by tę placówkę wykończył do reszty. ....

Odpowiedz Cytuj
Do niebywalca 22-01-18 12:58

Czytaj człowieku ze zrozumieniem, a potem smaruj. Pisałem o jednej pani. Masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, czyżby uczeń tej pani? Cel tego postu był taki, żeby dzieci i młodzież miały dobre wzorce w szkole i dobrych nauczycieli, a nie pseudo. Pozdrawiam

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem