Studniówka 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Obserwator 27-01-18 10:43

Do gościa-ty weź przeczytaj jeszce raz coś to sam, napisał, bo żeś sie chyba pomylił. Zwrócić (kulturalnie) uwagę starej czterdziesto paroletniej prawie 50 letniej babie? To może miał zrobić uczeń- młodzież nauczycielce, żeby się zachowywałą? W tym wieku to już każdy wie jak się zachowywać, a nauczyciele to tym bardziej powinni, już nie mówiąc, że na darmowej wyżerce byli.

Odpowiedz Cytuj
Nie wyżeracz darmowy 27-01-18 12:41

Po pierwsze- jak tam naprawdę było wiedzą nieliczni i najwyraźniej różnią się relacjami i oceną. Po drugie, oprócz trzech nazwanych osób musieli tam być inni nie-uczniowie. Nikt z nich godny zaufania, nikogo nie raziło skandaliczne zachowanie (O ile takie się zdarzyło)? Po trzecie, jaka tam 'darmowa wyżerka'. To był bezpłatny udział w reality show- nieodłączne zdjęcia, filmowanie, sędziowie, a nawet aparat ścigania. Dla niektórych udział był obowiązkowy. Burmistrz szczęściarz. Obrywa za nieobecność, darmowego wyżerania jednak nikt mu nie wytknie.

Odpowiedz Cytuj
Z dystansem 27-01-18 14:01

No tak jeszcze burmistrza tam trzeba. A on to co ma wspólnego ze studniówką. Nigdzie wokoło nie chodzą wójtowie, czy burmistrzowie to i tego tu po co. No bez przesady. A ci co muszą być np. nauczyciele niech tylko odpowiednio się zachowują. Choć większość była ok. No, ale czarne owce wszędzie muszą niestety być.

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-01-18 21:57

Autor 27-01-2018 13:01:58 No tak jeszcze burmistrza tam trzeba. A on to co ma wspólnego ze studniówką. Nigdzie wokoło nie chodzą wójtowie, czy burmistrzowie to i tego tu po co. No bez przesady. A ci co muszą być np. nauczyciele niech tylko odpowiednio się zachowują. Choć większość była ok. No, ale czarne owce wszędzie muszą niestety być.
Wójtowie nie chodzą bo na wioskach nie ma liceów, gamoniu. Przedstawiciele organów prowadzących szkoły chodzą, zapewniam cię. I nie chodzi o wyżerkę, tylko o nadanie splendoru takiej imprezie. Tylko nasz obecny nie chodzi. I dobrze, bo co to za splendor jego obecność. Poprzedni podobno chodził, może następny też będzie.

Odpowiedz Cytuj
Ona 28-01-18 14:24

Daro napisz jeszcze coś pikantnego ???? smutno zaczyna się tu robić.

Odpowiedz Cytuj
Autor 28-01-18 23:30

Czyżby Tołdi sie obudził? tylko co ona miałby mieć wspólnego z studniówką, skoro już pół roku nie pracuje w urzędzie?

Odpowiedz Cytuj
Uczeń 30-01-18 21:34

A mi wstyd,że w naszej klasie są rodzice, którzy przychodzą na studniówkę, aby PILNOWAĆ MŁODZIEŻ!, a zamiast tego przyglądają się nauczycielom, żeby ich potem obgadać na mieście i w sieci ! I to Pani powinno być wstyd, a nie nauczycielom, którzy nic takiego nie robili!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-01-18 22:21

Jest przynajmniej jedna osoba, której się nie podoba że ludzie wieszają psy na tych, których wcześniej zaprosili. Elementarna kultura nie obrażać gościa, o zaproszonym gościu nie mówiąc.

Odpowiedz Cytuj
Uczennica 31-01-18 0:03

Byliśmy, widzieliśmy, nam do tego nie trzeba rodziców. Po prostu było jak było, czyli ok, za wyjątkiem pewnych osób-nauczycieli. Głównie szalała pani A.M. Ale strasi koledzy mówią, że ona tak co roku. Widać niektórzy nie wyrastają np. z balang. Spoko my damy radę.

Odpowiedz Cytuj
Ona 02-02-18 19:15

Nie powinno się spożywać alkocholu na stódniówce bo niektórzy zapominają co tam było a to takie ważne wydażenie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem