Szkoła Podstawowa przy Głowackiego.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Gość 29-08-18 13:44

Co się dzieje w tej szkole ???Czy tyle osób na stanowisku dyrektorów są tam tak strasznie potrzebne ???Wyrywają sobie robotę z łapek :)))Widać braki w zatrudnieniu personelu technicznego.Przydzielone ogromne rejony do sprzątania za tak śmieszne wynagrodzenie.Jak wam pozwalniają się te osoby to co wy wtedy zrobicie?Która nauczycielka zmieni zawód i do miotły pójdzie :)Kto wam przyjdzie teraz pracować na tych warunkach pracy.Może jakaś firma prywatna co posmaruje co miesiąc za zlecenie? Szpiclowanie w wykonaniu władz i napuszczanie jednych na drugich.Zero poszanowania dla pracowników byle kasa się zgadzała.Gdzie podwyżki dla nich.Tak jest jak sami nauczyciele siedzą przy władzy i tylko pilnują by im dobrze się działo.Ile jeszcze czasu musi upłyną by nie którzy wreszcie zrozumieli że na czyimś garbie nie da się zrobić kariery.

Odpowiedz Cytuj
Gość 29-08-18 13:50

Trąbi się na Kietrzu że faktycznie ludzie odchodzą przez dyrektorkę i jej poszanowanie dla pracowników.Tak jest jak młodziak do władzy się dobierze.

Odpowiedz Cytuj
Gość 29-08-18 18:55

W szkołach dyrektorami są nauczyciele, chyba nie lekarze, co. Sam Tołdi wytypował te dyrektorkę to niech teraz nie narzeka. Oczywiście chodzi mu o to aby władzę sprawowali socjologowie bo sam takim, z Bożej łaski, jest.

Odpowiedz Cytuj
Gość 29-08-18 19:58

Ale głupoty. Może jeszcze władza jest winna, bo jeden z nauczycieli zachorował.

Odpowiedz Cytuj
Przyzwoity ludel 31-08-18 17:51

Tu nie chodzi o polityczne gierki tylko o dobro personelu technicznego.Niskie zarobki i tym podobne.Mógłby Burmistrz popatrzeć przychylnumowy okiem na to

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-09-18 19:58

A ja mam pytanie, odnośnie placu zabaw przy szkole, jak i najbliższego otoczenia koło tego placu. Przecież w poniedziałek nasze dzieci idą do przedszkola, a tam jak po wojnie, pobojowisko, zarośnięte, trawa prawie do kolan, jakieś zabawki leżą w pudłach. Kiedy to zostanie doprowadzone do porządku, w poniedziałek z rana?

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 8:22

Dorota pewnie zauważyła przez okno

Odpowiedz Cytuj
Mama 02-09-18 9:14

No wlaśnie jako przyszly włodarz zauważyla a wy panie dyrektorki z Bożej łaski ze szkoły podstawowej tego niewidzicie wstyd. Gdzie jest zastepczyni od spraw przedszkola knuje fortele przeciw Pani Dorocie .

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-09-18 9:16

Chyba nie masz małych dzieci, bo ja mam w wieku przedszkolnym, i szkoda placu zabaw, bo fajny, no ale może będzie przygotowany na poniedziałek, proponuje się przejść i zobaczyć, a potem dopiero odpisywać

Odpowiedz Cytuj
Mama 02-09-18 9:28

Chyba w poniedzialek będą jeżdzić z kosiarkami ikosami pomiędzy dziećmi. Przepraszam ja sobie tego nie życze też jestem matką , Czyzby 2 miesiące wakacji to zamalo czasu. Proszę przejechać się po szkolach stowarzyszeniowych w naszych wioskach i zobaczyć jak są przygotowane do rozpoczęcia roku szkolnego. Wtedy może przejżysz na oczy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem