WYSYPISKO stale rośnie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gal 16-11-17 12:14

Jesteśmy jedyną gminą, gdzie wysypisko jest tak szybko rosnącą hałdą selektywnie segregowanych śmieci. Wyjątkowe zasługi w jego rozmiarach zawdzięczamy byłemu burmistrzowi i obecnemu staroście. Kiedy obszar Rezerwatu przyrody Góra Gipsowa zostanie wchłonięty przez górę śmieci

Odpowiedz Cytuj
Asd 23-11-17 15:58

Na tym forum się źle o byłym burmistrzu i obecnym staroście nie piszę! zapamiętaj.Dowiedz się jaka była sytuacja ze śmietniskiem ile trzeba byłoby zainwestować (bodaj kilka milionów) żeby wysypisko mogło działać po zmianie przepisów (nie wchodzę w szczegóły)Naprzód odwalił czarną robotę i zamiast my wywozić śmieci daleko to do nas śmieci z daleka przyjeżdżają.Niech hałda rośnie bylebyśmy by nie płacili dużo za śmieci.

Odpowiedz Cytuj
Xxx 28-11-17 18:07

Co do meritum, 1.Dlaczego początkowo była zawarta zła umowa ,która w pózniejszym okresie musiała zostać poprawiona? Co zainwestował Naprzod -pamietam tylko blaszaną wiatę i stary taśmociąg oraz hałdy niesegrowanych śmieci. Kto jest kierownikiem na w/w wysypisku Jakie interesy łączą J.K z prezesem NR Co przyjeżdza w 200 kilogramowych pojemnikach o 4 rano z ternu woj,ślaskiego, kiedy wysypisko jest zamknięte. Kto kontroluje i weryfikuje zapełnienie w odpowiedni sposób komory. itd itd itd nikogo nie oskaeżam tylko chcę jako obywate tego miasta wiedzieć.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://kietrz.istrefa.com

istrefa gmina Kietrz | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Kietrz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem